• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Mszczonów

Znalezionych ofert: 55

15869158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27402665 15869158 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w zielonej i spokojnej części miejscowości Sosnowica, w gminie Mszczonów – zaledwie ok. 40 km od Warszawy.Na działce znajduje się istniejąca zabudowa – przeznaczona raczej do rozbi...

Mszczonów (Sosnowica) (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

500 000 PLN (132 zł/m2)

-
-
3800 m2
-
15840238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26770945 15840238 Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni około 6248 mNieruchomość znajduje się w miejscowości Gąba koło MszczonowaWydana decyzja z PGE, przydział mocy 2MW !!!Idealna lokalizacja na siedzibę firmy, magazyn, szeroki zakres usług dom seniora lub i...

Mszczonów (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

890 000 PLN

-
-
6248 m2
-
15829374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26638355 15829374 DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZEMYSŁOWO - USŁUGOWAMOŻLIWOŚĆ DZIAŁALNOŚCI ZWIĄZANEJ Z ODPADAMITeren o powierzchni ponad 1,5 ha, wymiary działki 75x209Do sprzedania działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczenie podstawowe pro...

Mszczonów (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

2 357 700 PLN

-
-
15718 m2
-
15818890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26589088 15818890 TEREN INWESTYCYJNY Z WYDANĄ DECYZJĄ ŚRODOWISKOWĄ NA MAGAZYNYTEREN POD ODPADY MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA DECYZJI ŚRODOWISKOWEJDo sprzedania teren inwestycyjny z wydaną decyzją środowiskową, na budowę magazynu.Teren o powierzchni okoł 1,3 ha, wymiary 54 x 240...

Mszczonów (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

2 340 873 PLN

-
-
12933 m2
-
15803635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26299783 15803635 TEREN INWESTYCYJNY Z WYDANĄ DECYZJĄ ŚRODOWISKOWĄ NA MAGAZYNYTEREN POD ODPADY MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA DECYZJI ŚRODOWISKOWEJDo sprzedania teren inwestycyjny z wydaną decyzją środowiskową, na budowę magazynu.Teren o powierzchni około 2,3 ha, wymiary 78 x 30...

Mszczonów (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

4 256 758 PLN

-
-
23518 m2
-
15460966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19072314 15460966 Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni około 0,9 ha.Nieruchomość znajduje się w miejscowości Gąba koło MszczonowaWydana decyzja z PGE, przydział mocy 2MW !!!Idealna lokalizacja na siedzibę firmy, magazyn, szeroki zakres usług dom seniora lub ...

Mszczonów (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

1 150 000 PLN

-
-
8904 m2
-
15803639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26299787 15803639 TEREN INWESTYCYJNY Z WYDANĄ DECYZJĄ ŚRODOWISKOWĄ NA MAGAZYNYTEREN POD ODPADY MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA DECYZJI ŚRODOWISKOWEJDo sprzedania teren inwestycyjny z wydaną decyzją środowiskową, na budowę magazynu o powierzchni około 32 000 m2Teren o powierzchni ...

Mszczonów (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

4 817 134 PLN

-
-
26614 m2
-
15259903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 14073087 15259903 Nowa atrakcyjna cena . Połowa bliźniaka w stanie surowym zamkniętym , na dużej działce. Składa się z salonu połączonego z kuchnią plus łazienka i kotłownia. Na I piętrze są 3 sypialnie i łazienka. Rozciągnięta jest instalacja elektryczna, budynek...

Mszczonów (Wręcza) (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

499 000 PLN (3 305 zł/m2)

4
-
151 m2
2009
15612900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22458275 15612900 Działka w Mszczonowie podzielona na dwie równe działki łącznie 4846m.Istnieje możliwość kupna jednej .Nieruchomość ogrodzona z dwiema bramami wjazdowymi .Na działce jest prąd ,kanalizacja miejska , woda miejska jak i studnia .Bardzo dobry dojazd do...

Mszczonów (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

1 750 000 PLN

-
-
4846 m2
-
15829206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26624756 15829206 Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 90 m2 znajdujący się w centrum Mszczonowa powiat Żyrardowski. Dom posadowiony na działce o powierzchni około 900 m2- wymiary działki około 26x35x19x37 m. Budynek zbudowany w 1999 roku z pus...

Mszczonów (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

720 000 PLN (8 000 zł/m2)

2
1
90 m2
1999
15889606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27856392 15889606 Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni około 1,2 ha.Nieruchomość znajduje się w miejscowości Gąba koło MszczonowaWydana decyzja z PGE, przydział mocy 2MW !!!Idealna lokalizacja na siedzibę firmy, magazyn, szeroki zakres usług dom seniora lub ...

Mszczonów (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

1 500 000 PLN

-
-
11196 m2
-
15889605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27856385 15889605 Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 3000 m2.Istnieje możliwość zakupu większej powierzchni działki.Nieruchomość znajduje się w miejscowości Gąba koło MszczonowaWydana decyzja z PGE, przydział mocy 2MW !!!Idealna lokalizacja na siedzibę fir...

Mszczonów (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

450 000 PLN

-
-
3000 m2
-