• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Murowaniec

Znalezionych ofert: 15

15891333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27895003 15891333 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Murowańcu Oferujemy na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110m2 z działką ok 250m, położony w cichym i spokojnym miejscu w Murowańcu Na pow...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

669 000 PLN (6 082 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15891189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27890890 15891189 Oferujemy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Murowańcu . Nowoczesna architektura , przyjazny układ oraz doświetlenie pomieszczeń nadaje budynkowi charakter domu dla rodziny z dziećmi Powierzchnia użytkowa ...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

840 000 PLN (5 714 zł/m2)

5
-
147 m2
-
15661657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23488651 15661657 Na sprzedaż elegancki dom w Murowańcu pod Bydgoszczą Sprzedam przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 156 m², położony na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 1097 m². Dom wybudowany według projektu ...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 295 000 PLN (8 301 zł/m2)

4
1
156 m2
2010
15865602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27303899 15865602 Polecam do sprzedaży piękny dom parterowy o powierzchni ok. 49,5 m2 położony na działce 638 m2. Dom składa się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki i przedpokoju. Nieruchomość świeżo wyremontowana i umeblowana, kuchnia ...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

750 000 PLN (15 306 zł/m2)

3
-
49 m2
2013
15876075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom blisko lasu! Murowaniec 27529709 15876075 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu pięknego i klimatycznego domu znajdującego się przy ulicy Rynarzewskiej w Murowańcu wybudowanego w 2010 roku.Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza ze względu na lokalizację będzie cieszyć przyszłych wła...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 390 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
2
139 m2
2010
15615318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prawy segment | Murowaniec | Stan deweloperski 22512462 15615318 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim znajdującego się przy ulicy Gołębiej w Murowańcu pod Bydgoszczą.Dom jest bardzo jasny i przestronny. Przemyślany rozkład jest w pełni funkcjonalny.Układ ar...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

799 000 PLN (6 714 zł/m2)

4
1
119 m2
2024
15508811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak -doprowadzany do stanu deweloperskiego 20115588 15508811 Bliżniak  stan deweloperski  powierzchnia 111mkw Murowaniec  Nowa Oferta Sprzedaży Domy w MurowańcuOferujemy na sprzedaż cztery nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Murowańcu, położone na  działkach o powierzchni od 237 mkw do 358 mkw  Każdy z...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

669 000 PLN (6 027 zł/m2)

4
1
111 m2
2023
15509441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OKAZJA funkcjonalny dom w cenie mieszkania! 20126202 15509441 OKAZJA, dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim UWAGA:  !!. W cenie 410tyś domy się wyprzedały i jest nowa cena, wyższa ale i tak dobra. Inwestycja na etapie wstępnym realizacji przewidziane zakończenie w połowie 2026r - zdjęcia pochodzą ...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

450 000 PLN (7 377 zł/m2)

3
1
61 m2
2025
15601290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak 5 pokoi, Murowaniec gm. Białe Błota 22213731 15601290 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym,  znajdującego się w Murowańcu pod Bydgoszczą.Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, pod lasem. Dom jest bardzo jasny i przestronny. Prze...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

820 000 PLN (5 616 zł/m2)

5
1
146 m2
2025
15807060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane z WZ w Murowańcu 26361109 15807060 Działki budowlane z warunkami zabudowy - Murowaniec, 13 km od BydgoszczyNa sprzedaż atrakcyjne działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy, położone w miejscowości Murowaniec, zaledwie 13 km od centrum Bydgoszczy. To idealna lokalizacja dla osób ...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

160 650 PLN

-
-
1071 m2
-
15818213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM BLIŻNIAK 60,3M2 Z OGRÓDKIEM W CENIE MIESZKANIA 26638452 15818213 OSTATNI DOM NA OSIEDLU NA SPRZEDAŻ - MUROWANIEC, GMINA BIAŁE BŁOTA!!!Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej położonego w miejscowości Murowaniec.Inwestycja w Murowańcu to doskonała alternatywa dla osób, które nie po...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

450 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15794266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!!DOM JEDNORODZINNY 60m2 MUROWANIEC !! 26067746 15794266 !!  DOM JEDNORODZINNY 60m2 MUROWANIEC !!ATUTY:- budynek w technologii murowanej!- okna trzyszybowe! - niskie koszty utrzymania!- standard deweloperski!CHARAKTERYSTYKA:Dom 60 m2 zlokalizowany w bardzo dogodnym miejscu przy lesie. Dom składa się z salo...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

450 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
60 m2
2023