• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Nakło

Znalezionych ofert: 55

15670218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom z cudownym ogrodem - Nakło 23636836 15670218 Duży dom na sprzedaż w Nakle nad Notecią - idealny dla rodziny lub pod działalność!Tylko w naszym biurze, oferta na wyłączność.Roma Deka Specjalista ds. nieruchomośćitel: 508-332-248Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjąt...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

899 000 PLN (3 746 zł/m2)

6
2
240 m2
2008
15893405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27910399 15893405 OFERTA DZIAŁKI BUDOWLANEJ - NAKŁO ŚLĄSKIE Parametry działki: Powierzchnia 2032 m2 Media: w drodze dojazdowej gaz, prąd, woda, kanalizacja. (Woda, prąd oddalone od frontu działki około 30m, kanalizacja, gaz - około 80m). Do potwierdzenia u ...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

447 040 PLN

-
-
2032 m2
-
15560457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas ! Lokal komercyjny w centrum Nakła 21326840 15560457 Oferta na wyłączność biura Nieruchomości ApartamentKrzysztof NowickiTel. 576-440-755Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu produkcyjnousługowohandlowego usytuowanego na parterze budynku w centrum Nakła nad Notecią.Lokal składa się z sześciu pom...

249 000 PLN (1 221 zł/m2)

7
-
204 m2
-
15711723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży lokal handlowo - usługowy, magazyn. 24407373 15711723 NA SPRZEDAŻ - Lokal handlowo-usługowy 115,55 m², Nakło nad Notecią, ul. PocztowaOferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze.Zapraszam na prezentację - Roma Deka, Ekspert ds. nieruchomości, tel. 508-332-248Z przyjemnością prezentuję Państwu ...

390 000 PLN (3 391 zł/m2)

3
-
115 m2
-
15865299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27292293 15865299 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną z aktualnymi warunkami zabudowy w Nakle nad Notecią. Działka objęta MPZP -oznaczona jak 4 MN (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna). Działka o powierzchni 960 m 2 . Wymiary działki: front ...

192 000 PLN

-
-
960 m2
-
15822326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645232 15822326 Do sprzedaży polecamy absolutnie piękny, zupełnie nowy dom dwukondygnacyjny o powierzchni 155m 2 usytuowany w Nakle nad Notecią. Parter domu składa się z przestronnego salonu z wyjściem na taras, w pełni wyposażonej kuchni połączonej z jadalnią o...

1 100 000 PLN (7 097 zł/m2)

4
-
155 m2
2022
15826417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645234 15826417 Do sprzedaży polecamy piękny przestronny dom wolnostojący o powierzchni 160 m 2 w doskonałej lokalizacji w Nakle nad Notecią. Nieruchomość po generalnym remoncie, składa się z praktycznie zagospodarowanego wiatrołapu, dużego salonu otwartego na k...

Nakło nad Notecią (Os. w. łokietka) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

1 999 000 PLN (12 494 zł/m2)

4
1
160 m2
2005
15864828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27276803 15864828 Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży domu przy ul. Czesława Miłosza w Nakle . Dom dwupiętrowy , nowoczesny , zadbany. W 2025r przeszedł remont . Wymienione zostały okna na trzyszybowe , drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne. Na podłogach kafle c...

1 100 000 PLN (2 412 zł/m2)

4
-
456 m2
-
15885787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27740862 15885787 Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w miejscowości Bielawy, w Województwie Kujawsko-Pomorskim, zlokalizowany 3 km od Nakła nad Notecią, przy ulicy Puchacza oraz drodze krajowej DK10.Grunt znajduje się w odległości 20 km od Bydgoszczy, co zapewnia...

Nakło nad Notecią (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

2 500 000 PLN (135 zł/m2)

-
-
18500 m2
-
15861582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże, przestronne mieszkanie z klimatem 27208159 15861582 Klimatyczne mieszkanie z duszą 67,2 mkw parking Nakło nad NoteciąWyobraź sobie przestrzeń, która łączy klimat kamienicy z funkcjonalnością nowoczesnego mieszkania. Wysokie skosy, oryginalne belki i ogromna przestrzeń sprawiają, że to miejsce ma ni...

340 000 PLN (4 595 zł/m2)

3
1
74 m2
1940
15834826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie blisko centrum z parkingiem. 26902116 15834826 Sprzedaż przestronnego mieszkania w Nakle nad Notecią - 70,6 m²Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 70,6 m², znajdujące się na pierwszym piętrze w spokojnej i cichej okolicy Nakła nad Notecią. Mieszkanie składa się z:Przedpokoju,D...

360 000 PLN (4 444 zł/m2)

3
1
81 m2
1940
15831469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie kamienica centrum Nakła 26695520 15831469 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na drugim piętrze w kamienicy w Nakle nad Notecią.Mieszkanie o powierzchni 63,2 mkw. na które składa się :- duża jasna kuchnia- łazienka- toaleta- korytarzZ pokoju przejściowego wyjście na bal...

275 000 PLN (3 767 zł/m2)

3
1
73 m2
1960