• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Nowy Dwór Wejherowski

Znalezionych ofert: 59

15872090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe_Ogródek_ Rekuperacja_30 min W-wa 27485288 15872090 Nowa Inwestycja w Nowym Dworze MazowieckimBez PCC i prowizjiWygodne dwupoziomowe mieszkania z ogródkami na kameralnym osiedlu.Szybka i sprawna komunikacja do Stolicy - 7 minut spacerem do stacji PKP i 36 minut koleją do Centrum, 30 minut autem (poza ...

Nowy Dwór Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

632 000 PLN (10 533 zł/m2)

4
1
60 m2
2025
14507279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 136844 14507279 4 ha 5000 m2 - duża działka rolna w Nowym Dworze pod Ornetą Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 4,5 ha, położoną w miejscowości Nowy Dwór, w odległości 2 km od Ornety.Płaski teren w kształcie prostokąta znajduje się w bezpośrednim sąsi...

Nowy Dwór (Warmińsko-Mazurskie, gm. Orneta)

449 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
45000 m2
-
14495132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 131143 14495132 1ha 9547m2 - działka w Nowym Dworze pod Ornetą z budynkami produkcyjno-magazynowo-garażowymi Oferujemy interesującą, zabudowaną działkę o powierzchni 1ha 9547m2, położoną w Nowym Dworze. Nieruchomość znajduje się zaledwie 2 km od Ornety i posiada bez...

Nowy Dwór (Warmińsko-Mazurskie, gm. Orneta)

350 000 PLN (18 zł/m2)

-
-
19547 m2
-
15581865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 21813450 15581865 Apartament o powierzchni 148 m2, dwupoziomowy w budynku dwulokalowym. Stan developerski. Bezczynszowy, w zabytkowym budynku kuźni, z 1900 roku na terenie Twierdzy Modlin. Przebudowa i adaptacja w 2024 roku. Wyodrębniono dwa lokale: 148 m2 i 84 m2. ...

Nowy Dwór Mazowiecki (Modlin-twierdza) (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

1 480 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
148 m2
2024
15873023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27511168 15873023 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Na sprzedaż nowocześnie urządzony apartament w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego, położony na 1 piętrze w kameralnym 2-piętrowym budynku. Bardzo dobry stan techniczny i wizualny - nieruchomość by...

690 000 PLN (11 500 zł/m2)

2
1
60 m2
2015
15617865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22551448 15617865 Działka o powierzchni 1046 m², położona w cichej i spokojnej okolicy w Nowym Dworze Mazowieckim .Przybliżone wymiary działki to 28 x 36 m. Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy, co zapewnia prywatność i spokój, z dala od miejskiego zgiełku. D...

379 000 PLN

-
-
1046 m2
-
15881346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27629194 15881346 Na sprzedaż ładne, urządzone w nowoczesnym stylu przestronne czteropokojowe mieszkanie położone w Nowym Dworze Mazowieckim w klimatycznej dzielnicy Twierdzy Modlin. Lokal położony w solidnym budynku z cegły, co gwarantu...

590 000 PLN (7 284 zł/m2)

4
2
81 m2
1988
15886774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament nad rzeką z ogródkiem. 27766587 15886774 Urokliwe miejsce blisko centrum Nowego Dworu Mazowieckiego - cisza, zieleń, woda.Okolica niskich nowych budynków położonych blisko rzeki Narew.Nowoczesne budownictwo. Apartament umeblowany i wyposażony.  Składa się z: pokoju z wyjśc...

Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sukienna

435 000 PLN (14 846 zł/m2)

1
-
29.3 m2
2019
15841074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787767 15841074 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona we wschodniej części Nowego Dworu Mazowieckiego, przy ulicy Okunin. To doskonała propozycja zarówno dla inwestora, jak i dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego z dużym ogrodem.Najważniej...

499 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
2374 m2
-
15574056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21623141 15574056 Na sprzedaż dom w pięknej otulinie lasu w miejscowości Nowy Dwór, zaledwie 30 min od centrum Wrocławia. Do Oławy 10 km. Jelcz Laskowice w odległości 5 km gdzie znajduje się cała infrastruktura , szkoła , przedszkole, żłobek, przychodnia, sklepy, usłu...

Nowy Dwór (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

1 150 000 PLN (5 637 zł/m2)

7
2
204 m2
1991
15827810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26633337 15827810 Luksusowy apartament premium Nowy Dwór Mazowiecki, gotowy do zamieszkania!Na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium z rynku pierwotnego, wykończony pod klucz z najwyższej jakości materiałów. To przestrzeń zaprojektowana z dbałością o każdy deta...

2 490 000 PLN (14 229 zł/m2)

5
1
175 m2
2025
14161119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 104483 14161119 Otoczenie to 1,2 ha wygrodzona działka z pełną infrastrukturą techniczną. Dom zbudowany przez górali. Wykończony w oryginalnym stylu z litego drewna. Niezwykle ciepły. Na parterze przestronny salon i kuchnia z jadalnią, wc i kotłownia węglowa. Na po...

Nowy Dwór (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

1 340 000 PLN (7 528 zł/m2)

4
1
178 m2
2010