• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Oborniki Śląskie

Znalezionych ofert: 29

15406248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17829874 15406248 !!! POLECAM !!! Lokal usługowo - handlowy 128,4 mkw położony na parterze budynku mieszkalnego w Obornikach Śląskich. Składa się z ogólnej sali 90m2, zaplecza 26m2 oraz pomieszczenia socjalnego 5m2. Wysokość pomieszczeń od 3 m do 2,20 m. Lokal w...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

587 000 PLN (4 586 zł/m2)

11
-
128 m2
2011
15876224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27533035 15876224 Atrakcyjny lokal użytkowy 38,49 mkw w Obornikach Śląskich , położony na parterze budynku z 2007 r. Składa się z dwóch połączonych ze sobą pomieszczeń ok. 22 m2 i 10 m2 oraz wydzielonych pomieszczeń socjalnego i sanitarnego. Wysokość lokalu: 2,79 ...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

249 000 PLN (6 553 zł/m2)

11
-
38 m2
2007
15853904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27063280 15853904 Dom wolno stojący 130 m2 na osiedlu Fredry w Obornikach Śląskich , posadowiony na działce 476 mkw , dwukondygnacyjny z podpiwniczeniem, wybudowany w 1985 r. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: PARTER 79,21 m2: pokój dzienny połączony z kuchnią i jadalnią o łącz...

Oborniki Śląskie (Miasto) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

757 000 PLN (5 823 zł/m2)

5
-
130 m2
1885
15784505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25854229 15784505 Dom parterowy o powierzchni całkowitej 190 m2 (powierzchnia użytkowa 130,13 m2 + 29,52 m2 garaż) w Obornikach Śląskich , posadowiony na działce 918 mkw, wybudowany w 2005 roku . Atrakcyjnie położony, w spokojnej i zielonej części miast...

Oborniki Śląskie (Oborniki śląskie) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

1 200 000 PLN (6 316 zł/m2)

4
-
190 m2
2005
15714988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pilne!!!/kapitalny remont/przestronne/PKP/3 pokoje 24478578 15714988 PILNIE SPRZEDAM NIERUCHOMOŚĆ!!!Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania w wyjątkowym budynku, w spokojnej miejscowości w odległości 7 km od Obornik Śląskich- Morzęcin Mały. Mieszkanie znajduje się w klimatycznej kamienicy. Lokal został przez właściciel...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

238 000 PLN (3 132 zł/m2)

3
2
76 m2
1925
15828548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26607530 15828548 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 9400 m.kw. w Urazie. Działka płaska , w kształcie rombu, otoczona polami i lasami. Front działki ok. 33 m., głębokość 270 m. Miejscowy Plan Zagospo...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

94 000 PLN

-
-
9400 m2
-
15797077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26135514 15797077 Klient kupujący zwolniony z podatku PCC 2% oraz prowizji. Sprzedaż od dewelopera . Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe o pow. 31,95 m.kw. usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku w Obornikach Śląskich. Zakończenie budowy zaplanowan...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

303 525 PLN (9 791 zł/m2)

2
-
31 m2
2027
15699215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24162585 15699215 Inwestycja dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości Wrocław. Kupujący zwolniony z 2% podatku PCC. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje Państwu do sprzedaży kompleksowe osiedle 12 domów wolnostojących, budowanych w technologii HBE ....

1 300 000 PLN (6 736 zł/m2)

4
2
193 m2
2025
15869372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27406216 15869372 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 12972 m.kw. w Nowosielcach. Działka płaska , w kształcie prostokąta, otoczona polami i położona przy drodze . Front działki ok. 56 m., głębokość 2...

Oborniki Śląskie (Nowosielce) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

246 000 PLN

-
-
12972 m2
-
15625944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22729664 15625944 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 8400 m.kw. w Urazie. Działka płaska , w kształcie rombu, otoczona polami i położona nad rzeką . Front działki ok. 42 m., głębokość 200 m. Działka...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

92 000 PLN

-
-
8400 m2
-
15873168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27513523 15873168 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław. Sprzedam poniemiecki dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 180 m . kw. usytuowany w zielonej okolicy domów jednorodzinnych w Lubnowie, na dużej działce o powierzchni...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

1 099 000 PLN (6 106 zł/m2)

5
2
180 m2
2010
15797173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26138532 15797173 Klient kupujący zwolniony z podatku PCC 2% oraz prowizji. Sprzedaż od dewelopera. Na sprzedaż nowe mieszkanie trzypokojowe o pow. 54.63 m.kw. usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku w Obornikach Śląskich. Zakończenie budowy zaplano...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

486 207 PLN (9 004 zł/m2)

3
-
54 m2
2027