• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Olsztyn

Znalezionych ofert: 233

14721897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 34149 14721897 Działka pod budownictwo rekreacyjne .Teren nieogrodzony zniwelowany oparty na ścianie lasu sosnowego o szerokości 26 m na długości ok. 140 m . Cicha spokojna okolica z wygodnym dojazdem do centrum miastaDziałka położona w II linii względem głównej wi...

Olsztyn (Zrębice ii) (Śląskie, gm. Olsztyn)

99 000 PLN (28 zł/m2)

-
-
3570 m2
-
15877652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | ostatnie piętro | wysoki standard 72m2 27576045 15877652 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,39 m², położone w Olsztynie przy ul. Armii Krajowej 7. Nieruchomość znajduje się na 7. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku i oferuje widok na Jezioro Kortowskie oraz otacza...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 290 000 PLN (17 917 zł/m2)

3
1
72 m2
2015
15826564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26612051 15826564 Oferta dodana za pomocą ADDOMJeżeli szukasz ciekawego mieszkania w samym centrum Olsztyna to zapraszam Cię do oglądania apartamentu nr B4 o pow. 66,87 m2 położonego przy ul. Dąbrowszczaków 89. Ulica ta jest pełna historycznego uroku, otoczona zieleni...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

549 000 PLN (8 194 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15702439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24234510 15702439 Oferta dodana za pomocą ADDOMJeżeli szukasz ciekawego mieszkania w samym centrum Olsztyna to zapraszam Cię do oglądania komfortowego apartamentu nr A3 o pow. 67,47 m2 położonego przy ul. Dąbrowszczaków 89. Ulica ta jest pełna historycznego uroku, oto...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

509 900 PLN (7 610 zł/m2)

3
-
67 m2
1959
15843643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26808789 15843643 PREMIUM APARTAMENT NAD JEZIOREM UKIEL GOTOWY DO WEJŚCIA REWELACYJNA LOKALIZACJA Oferujemy do sprzedaży gotowy apartament o wysokim standardzie wykończenia , położony tuż przy plaży miejskiej nad Jeziorem Ukiel — jednym z najpięknie...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

506 000 PLN (15 813 zł/m2)

2
-
32 m2
2024
15841641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26792547 15841641 OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Olsztyn, ul. Poziomkowa. Dla osób poszukujących sporej działki o idealnych parametrach , w malowniczej a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy mamy ofertę działki o powierzchni 2517 m2 . Działka prawie w kw...

Olsztyn (Śląskie, gm. Olsztyn)

349 000 PLN

-
-
2517 m2
-
15875061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27524884 15875061 GRUPACDF oferuje do sprzedaży wyjątkowe, niezwykle jasne mieszkanie położone na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Zientary-Malewskiej 61 w Olsztynie. Inwestycja została oddana do użytku w 2021 roku, co gwarantuje nowoczesne stand...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

579 000 PLN (11 130 zł/m2)

2
-
52.02 m2
2021
15868339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27380548 15868339 >>REZERWACJA<<GrupaCDF oferuje do sprzedaży przestronne, dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej (wraz z pomieszczeniami przynależnymi) wynoszącej 50,88 m2. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w zadbanym, tr...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

450 000 PLN (8 844 zł/m2)

2
1
50.88 m2
2013
15780782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25813178 15780782 Dwupoziomowe mieszkanie 77 m² (107 m² po podłodze) Olsztyn, ul. Hallera, Osiedle GenerałówTo nie jest mieszkanie dla każdego To przestrzeń dla osoby z wizją, która tchnie w nie duszę i będzie cieszyć się jego ogromnym potencjałem.Na sprzedaż piękne,...

Olsztyn (Osiedle generałów) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

750 000 PLN (9 868 zł/m2)

4
1
76 m2
1999
15869074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Quatro, ul. Poprzeczna 27399139 15869074 Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, w nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku, położonym przy ulicy Poprzecznej, w olsztyńskiej dzielnicy Podleśna. Lokal posiada powierzchnię użytkową 60,45 m2 i składa się z: - pokoju dzienn...

Olsztyn (Podleśna), Poprzeczna 28

798 000 PLN (13 190 zł/m2)

3
1
60.5 m2
2022
15840231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26770954 15840231 Sprzedane! ...

Olsztyn (Zacisze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

449 000 PLN (10 205 zł/m2)

2
-
44 m2
2005
14636719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 153353 14636719 Chciałbym Tobie zaproponować ofertę lokalu mieszkalnego 3 pokojowego znajdującego się w ścisłym centrum Olsztyna - przy ul. Dąbrowszczaków 26. Mieszkanie o powierzchni 65,40 m 2 znajduje się w zabytkowej kamienicy z 1901 roku, znajdujące...

Olsztyn (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

449 000 PLN (6 908 zł/m2)

3
-
65 m2
1901