• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Opole

Znalezionych ofert: 312

15762289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25401772 15762289 Zbycie praw do lokalu w systemie TBS w budynku przy ulicy Krzemienieckiej 70-72 w Opolu. Budynek oddany do użytku w 2014 roku. Mieszkanie wykończone w wyższym standardzie wg indywidualnych ustaleń z TBSem, pozostanie częściowo umeblowane. Na powierz...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

669 000 PLN (9 292 zł/m2)

3
1
72 m2
2014
15863169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27240849 15863169 Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku, zlokalizowanego w dzielnicy Szczepanowice – Wójtowa Wieś w Opolu, przy ul. Barona (Apartamenty Natura 2).UKŁAD P...

Opole (Szczepanowice-wójtowa wieś) (Opolskie, gm. Opole)

1 049 000 PLN (12 639 zł/m2)

4
-
83 m2
-
15878758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wielopoziomowy dom z garażem i ogrodem 27599027 15878758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m², położonego na działce 378 m², w spokojnej i zielonej części Kolonii Gosławickiej w Opolu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób po...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

990 000 PLN (7 333 zł/m2)

5
2
135 m2
2016
15830911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie i funkcjonalne 3-pokoje, ul. Ozimska 26682504 15830911 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego apartamentu położonego w inwestycji Nova Ozimska, przy ul. Ozimskiej w Opolu (Kolonia Gosławicka). Mieszkanie w stanie idealnym, wykończone z najwyższą starannością, gotowe do...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

790 000 PLN (14 107 zł/m2)

3
1
56 m2
2019
15866032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27308120 15866032 WYJĄTKOWA OKAZJA INWESTYCYJNA IDEALNY TEREN POD OSIEDLE DOMÓWSzukasz gruntu, który zagwarantuje szybki zwrot z inwestycji? Ta oferta to prawdziwa gratka dla dewelopera, który chce sprawnie zrealizować projekt osiedla domów jednorodzinnych.Lokalizacja...

Nowe Opole (Mazowieckie, gm. Siedlce)

2 040 000 PLN (263 zł/m2)

-
-
7745 m2
-
15887245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27779353 15887245 DOM, który nie wymaga wielkich słów…. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus, nowoczesność, najnowocześniejsze technologie i energooszc...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

332 000 PLN (1 394 zł/m2)

5
2
238.08 m2
2020
15822332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26635122 15822332 Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany w miejscowości Opole-Czarnowąsy.Budynek budowany w 1996 roku z wysokiej klasy materiałów, cegła lita, pełna o całkowitej powierzchni 190m2m, użytkowej 146,56m2. W sąsiedztwie zabudowa willowa. Dom po...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

1 180 000 PLN (6 211 zł/m2)

4
3
190 m2
1996
14414541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31818 14414541 Opole, centrum biurowo-usługowe, obiekt 9945m2, sprzedaż 7 990 000,00 zł. Budynki usytuowane są na działkach o łącznej powierzchni 16 752 m2. Znaczna część gruntu (ok. 12 tys. m2) pozostaje niezabudowana, co stwarza szerokie możliwości inwest...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

7 990 000 PLN (846 zł/m2)

11
1
9445 m2
-
15894415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bez nakładów, do wejścia, jasne, duży balkon 27942011 15894415 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego 2-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, położonego przy ul. Górnej w Opolu, w pobliżu centrum handlowego Turawa Park. Nieruchomość znajduje się na parterze w kameralnym, d...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

449 000 PLN (14 484 zł/m2)

2
1
31 m2
2019
15866104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3-pokojowe z tarasem i ogrodem 27311618 15866104 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania z ogrodem, położonego w zielonej części Opola - Chmielowicach przy ul. Topazowej. Nieruchomość łączy komfort domu z wygodą mieszkania, oferując prywatność oraz nowoczesne rozwiązania techn...

Opole (Chmielowice) (Opolskie, gm. Opole)

950 000 PLN (13 014 zł/m2)

3
1
73 m2
2020
15863161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Środkowy segment z ogródkiem i garażem 27239411 15863161 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, funkcjonalnego domu w zabudowie szeregowej, położonego w spokojnej i cenionej części Opola - dzielnicy Kolonia Gosławicka przy ul. Tarnopolskiej. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfo...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

1 199 000 PLN (9 992 zł/m2)

5
2
120 m2
2000
15885277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zabudowa bliźniacza gotowy do zamieszkania 27721862 15885277 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 155,90 m², położonego na działce o powierzchni 334 m² wraz z dodatkowym ogrodem o powierzchni około 90 m² (dzierżawa od miasta), zlokalizowanego w spokojnej części Opola - d...

Opole (Grotowice) (Opolskie, gm. Opole)

1 050 000 PLN (6 774 zł/m2)

7
2
155 m2
2000