• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Osówiec

Znalezionych ofert: 54

15763246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25420231 15763246 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Osowiec, w gminie Żabia Wola. Nieruchomość w stanie deweloperskim, idealna do wykończenia według własnych potrzeb.Powierzchnia użytkowa domu to ok. 85 m, na działce...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

699 000 PLN (8 224 zł/m2)

4
1
85 m2
2024
15886117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27748295 15886117 Piękna działka budowlana w Osowcu, gmina Żabia Wola w otoczeniu lasów (przy drodze gminnej).Powierzchnia 1730 m2 (prostokąt około 34x50), na części terenu znajdują się drzewa, co pozwala na ciekawe zaaranżowanie przestrzeni pod docelową nieruchomość....

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

750 000 PLN

-
-
1730 m2
-
15835143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27207341 15835143 Komfortowy i wygodny dom o powierzchni 153 m2 z przynależną działką 500 m2.Budynek dwulokalowy połączony z budynkiem sąsiednim garażami.Posadowiony w cichej, zielonej okolicy lasów, w otoczeniu przyrody.Dużo tras spacerowych i do uprawiania wszelkich...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 199 000 PLN (7 837 zł/m2)

6
2
153 m2
2018
15880982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27620169 15880982 Na sprzedaż działka budowlana położona w cichej i spokojnej okolicy, idealna dla osób szukających miejsca na budowę domu z dala od zgiełku. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co zapewnia jasne warunki zabudowy...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

630 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15563948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21411390 15563948 Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Osowiec, w powiecie monieckim, w gminie Goniądz. Polecamy działkę o powierzchni 3800m2. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach około 30x113. Teren, na którym położona jest działka objęty jest...

Osowiec (Podlaskie, gm. Goniądz)

149 000 PLN

-
-
3800 m2
-
15849880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26982096 15849880 Dom wolnostojący o powierzchni około 80 m2 usytuowany w Osowcu.Działka ma powierzchnię 1000 m2 - jest w pełni zagospodarowana ( krzewy, trawnik), podjazd z kostki + wiata na samochódWybudowany technologią murowaną w 2019 rokuJest strych (możliwość z...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 175 000 PLN (14 688 zł/m2)

3
1
80 m2
2019
15718435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552626 15718435 Na sprzedaż wyjątkowy dom mieszkalno-usługowy o pow 350 mkw, który stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną. Nieruchomość składa się z trzech mieszkań o powierzchniach 38 m², 37 m² oraz 26 m², usytuowane na 1 piętrze. Każde z mieszkań jest przestron...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

2 900 000 PLN (8 286 zł/m2)

5
5
350 m2
2018
15323922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny centrum handlowe 15785614 15323922 Prezentujemy ofertę planowanej inwestycji budowy Galerii handlowej w Osowcu gmina Żabia Wola. Łącznie do sprzedaży około 1200 m2 powierzchni użytkowej, na którą składają się lokale o różnych powierzchniach - od około 40 m2, poprzez lokale 6070 m2, 90...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

437 760 PLN (9 517 zł/m2)

11
-
46 m2
-
15322916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15760273 15322916 Do sprzedaży budynek przedszkolny i żłobek, którego budowę deweloper rozpocznie po znalezieniu klienta. Inwestycja planowana w miejscowości Osowiec gmina Żabia Wola. Deweloper posiada pozwolenie budowlane. Inwestor obecnie prowadzi przedszkole w okol...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

3 500 000 PLN (5 645 zł/m2)

11
-
620 m2
-
15306031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 15329326 15306031 Położona w Osowcu gm. Żabia Wola działka usługowa o powierzchni 6800m. Z bezpośrednim zjazdem z drogi lokalnej biegnącej równolegle do S8 około 25 km od wjazdu na obwodnicę Warszawy. Działka ma także dostęp do drogi gminnej. Dla terenu opracowywany ...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

2 040 000 PLN

-
-
6800 m2
-
15221518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13092935 15221518 Osowiec budynek usługowo-mieszkalny na sprzedaż. Budynek o powierzchni 330 m2 posadowiony na działce 1100 m2. Położony w doskonałej lokalizacji, bo zaledwie 4,5 km od centrum Grodziska Mazowieckiego. Doskonały dojazd komunikacją publiczną, j...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

2 500 000 PLN (7 576 zł/m2)

11
-
330 m2
2019
15790661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25973285 15790661 Przedstawiamy piękny dom o pow. użytkowej 240 m2 na działce o pow. 1100 m2 z zadbanym ogrodem z licznymi nasadzeniami.Dom solidnie wybudowany (Porotherm), ocieplony wełną, dachówka ceramiczna. Wykończony z dbałością o szczegóły i wysoką jakość, w peł...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 800 000 PLN (7 500 zł/m2)

5
2
240 m2
2008