• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Osiek

Znalezionych ofert: 21

15890515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879060 15890515 Arkadia nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położoną działkę. Nieruchomość znajduje się w niewielkiej miejscowości OsiekSzpetal Górny Gmina Fabianki. Link do prezentacji Dron https:youtu.beFFBouxbs3Mo Szczegółowe i...

Osiek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Fabianki)

220 000 PLN

-
-
2888 m2
-
15649686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki z linią brzegową jeziora pod Toruniem 23298986 15649686 Unikalna działka z linią brzegową jeziora - Osiek nad WisłąNa sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 57 958 m², położona w malowniczej miejscowości Osiek nad Wisłą, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Torunia i z dobrym dostępem do aut...

Osiek nad Wisłą (Kujawsko-Pomorskie, gm. Obrowo)

4 700 000 PLN

-
-
57958 m2
-
15824051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OKAZJA! Działka pod domek letniskowy – Osiek 26616565 15824051 Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1 378 m², położoną w miejscowości Osiek, gmina Dobiegniew, powiat strzelecko-drezdenecki. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z przeznaczeniem UTL - teren zabudowy le...

Osiek (Lubuskie, gm. Dobiegniew)

130 000 PLN

-
-
1378 m2
-
15764351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25446559 15764351 MIEJSCOWOŚĆ OSIEK, GMINA OLKUSZ,KOMFORTOWY 7 POKOJOWY DOM, 153,25 m2 + POZIM PIWNIC, Oferujemy na sprzedaż urokliwy, murowany dom położony w malowniczej miejscowości OSIEK, idealny dla rodzin oraz osób ceniących sobie spokój i bliskość natury. Nieruc...

Osiek (Małopolskie, gm. Olkusz)

1 250 000 PLN (8 170 zł/m2)

7
2
153 m2
-
15659576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447114 15659576 OSIEK K OLKUSZA,PIĘKNA NIERUCHOMOŚĆ W SUPER LOKALIZACJI, KOMFORTOWY DOM JEDNORODZINNY - 128 m2, Biuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania komfortowy dom mieszkalny w miejscowości OSIEK nieopodal Olkusza. Budynek wykonany w technologii tr...

Osiek (Małopolskie, gm. Olkusz)

1 270 000 PLN (9 922 zł/m2)

4
-
128 m2
2018
15659489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23446503 15659489 OSIEK GMINA OLKUSZ,DZIAŁKI BUDOWLANE, 746 m2, Inwest-Lokum - biuro nieruchomości oferuje do sprzedania malowniczo położone działki budowlane o powierzchniach:I - 746 m2 cena 205 000 złII - 746 m2 cena 205 000 zł III - 738 m2 cena 185 000 zł W pasie d...

Osiek (Małopolskie, gm. Olkusz)

185 000 PLN

-
-
746 m2
-
15712925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w 2 linii brzegowej jeziora - Super widok! 24431829 15712925 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Dobry Brat (nieoficjalny przysiółek wsi Osiek) położony w województwie pomors...

Osiek (Pomorskie, gm. Osiek)

940 000 PLN (3 133 zł/m2)

5
2
300 m2
2010
15851890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWA CENA !! mieszkanie na sprzedaż z 4 pokojami ! 27022541 15851890 Przestronne 4-pokojowe mieszkanie dwoma piwnicami z garażem - cisza, przestrzeń i wygoda w Osieku nad NoteciąTYLKO W NASZYM BIURZE, OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m², położone na 1. piętrze w b...

Osiek nad Notecią (Wielkopolskie, gm. Wyrzysk)

339 000 PLN (3 168 zł/m2)

4
1
107 m2
1970
15721138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość położona w sercu natury -Osiek 24597397 15721138 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim, w gminie Osiek w miejscowości Osiek.Atu...

Osiek (Pomorskie, gm. Osiek)

140 000 PLN

-
-
2224 m2
-
15465117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19156187 15465117 Przedstawiam niepowtarzalną ofertę sprzedaży kompleksu mieszkaniowo-rekreacyjnego nad brzegiem jeziora w Osieku Nad Wisłą.Nieruchomość składa się z 2 geodezyjnych działek, które stanowią jedną, funkcjonalną całość terenu zagospodarowanego pod cele mi...

Osiek nad Wisłą (Kujawsko-Pomorskie, gm. Obrowo)

1 350 000 PLN (9 507 zł/m2)

3
1
142 m2
2007
15865439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z budynkami gospodarczymi na dużej działce 27300256 15865439 Na sprzedaż przestronna nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Osiek, zaledwie 10 km od Wieruszowa. To unikatowa oferta łącząca komfort domu jednorodzinnego z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.Budynek mieszkalny - z 1995 roku p...

Osiek (Łódzkie, gm. Galewice)

850 000 PLN (4 250 zł/m2)

8
2
200 m2
1995
15655740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23393799 15655740 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Osiek (gmina Kostomłoty, powiat średzki).Powierzchnia działki liczy 3000 m2 o wymiarach ok 49 m x 59 m.Działka przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego po...

Osiek (Dolnośląskie, gm. Kostomłoty)

150 000 PLN

-
-
3000 m2
-