• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Osowiec

Znalezionych ofert: 54

15392086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17526108 15392086 Teren budowlany, uzbrojony 7.5 ha pod inwestycję mieszkaniowo-usługową!Atrakcyjne klimatyczne położenie!Video- https:youtu.beBunbVzzHzto?si=pNvqw9A7IMcHCtXLLokalizacja:- miejscowość Osowiec, w gminie Turawa.- teren leży bezpośrednio...

Osowiec (Opolskie, gm. Turawa)

5 800 000 PLN (77 zł/m2)

-
-
75000 m2
-
15820317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26606679 15820317 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1100 m2 w Osowcu koło Grodziska Maz.Żabiej Woli.Działka przy gruntowej, utwardzonej drodze prywatnej z udziałami w cenie.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 23 x ok 48 m.Woda w trakcie...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

330 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15462598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19112328 15462598 Działka w Osowcu; 1764m, zbliżona kształtem do kwadratu Obok zabudowa jednorodzinna i las.W planie miejscowym działka oznaczona symbolami M18 - tereny pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą oraz RE - tereny ciągów ekologicznych.Media:-...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

250 000 PLN

-
-
1764 m2
-
15607057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22353402 15607057 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Osowcu koło Grodziska Maz. (na pograniczu Adamowizny)Działka narożna w kształcie prostokąta o wymiarach ok 41 x ok 24,5 m.Działka przy gminnej drodze utwardzonej.W drodze przy działce prąd i świ...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

360 000 PLN

-
-
1000 m2
-
14543598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 140091 14543598 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2000 m2 w Osowcu koło Grodziska Maz.Obecnie działka ma zgodnie z MPZP status rolnej.Działka w trakcie odrolnienia.Działka w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach: szerokość (od drogi) ok 64 m x o...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

722 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15718452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552415 15718452 NIERUCHOMOŚĆDom  w zabudowie bliźniaczej wybudowany w technologii szkieletowej, o powierzchni całkowitej 131m2.Na parterze znajduje się wiatrołap, przestronny korytarz, salon (22,10m2), kuchnia (9,88m2) częściowo otwarta na salon oraz dodatkowy pokój...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 150 000 PLN (8 846 zł/m2)

6
2
130 m2
2019
15887877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27796899 15887877 Nowoczesny dom 125 m w otoczeniu zieleni komfort, cisza i szybki dojazd do WarszawyNa sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 125 m, położony na dużej działce 1000 m w spokojnej, zielonej okolicy w sąsiedztwie lasu. Nieruchomość została w...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 590 000 PLN (12 927 zł/m2)

5
2
123 m2
2026
15878253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27591437 15878253 Osowiec - dom bliźniak o powierzchni 156m z działką 550mRozkład pomieszczeń Parter 1.Wiatrołap 6,73m2. Pokój 11,82m3. Pokój dzienny z aneksem 48,6m4. Łazienka 3,01m5. Kotłownia 3,81m6. Garaż jednostanowiskowy 21,74mPiętro 1.Hall 6,71m2. Pokój 12,78m...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 152 600 PLN (7 388 zł/m2)

6
2
156 m2
2026
15887685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27791158 15887685 Zamieszkajcie Państwo w Osowcu.Przedstawiam przytulny dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza (ok. 50 m2) położonego w śród nowej zabudowy i terenów leśnych.Do nieruchomości przylega działka o powierzchni 540 m2 na której to jest wyłożony kost...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

780 000 PLN (9 176 zł/m2)

4
1
85 m2
2025
15876885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27558195 15876885 Nowy dom, położony na ładnej działce, przy drodze gminnej w otoczeniu lasów.Budynek usytuowany jest na działce o pow. 1201 m2 w miejscowości Osowiec, gm. Żabia Wola. Jest opcja dokupienia pięknej działki obok, aby uzyskać ponad 2900m2 (cena do negocj...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 650 000 PLN (10 377 zł/m2)

6
2
159 m2
2025
15887412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27783145 15887412 Połowa bliźniaka o powierzchni 130 m2 położona 4 kilometry od centrum Grodziska Mazowieckiego, w okolicach Adamowizny.Jest to kolejna inwestycja lokalnego, sprawdzonego dewelopera.Najbliższą zabudowę stanowią nowe domy jednorodzinne na kameralnym, be...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 150 000 PLN (8 846 zł/m2)

4
2
130 m2
2025
15887110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27777286 15887110 Nowoczesna połowa bliźniaka o powierzchni 130 m, usytuowana w cichej i zielonej okolicy w pobliżu Grodziska Mazowieckiego. Inwestycja realizowana przez sprawdzonego, lokalnego dewelopera, zlokalizowana na kameralnym osiedlu nowych domów jednorodzinny...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 150 000 PLN (8 779 zł/m2)

4
2
131 m2
2025