• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ostrowiec Świętokrzyski

Znalezionych ofert: 64

15820926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26604728 15820926 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom o powierzchni ~105m2 w Ostrowcu Św. na ul. Żabiej.Dom wolnostojący, wybudowany w 1965r. To 1 kondygnacja mieszkalna z 3 sypialniami i widną kuchnią oraz innymi pomieszczeniami do wykor...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

259 000 PLN (2 467 zł/m2)

3
1
105 m2
1965
15820921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574773 15820921 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny dom w trakcie remontu na ul. Zygmuntówka w Ostrowcu Świętokrzyskim.Parterowy dom jednorodzinny z potencjałem – w trakcie remontu. Można w nim zamieszkać już dziś! Lokal o funkcjonalnym układzie, na ...

169 000 PLN (3 380 zł/m2)

2
1
50 m2
1955
15820958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574777 15820958 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom na ustawnej, zadbanej działce w Ostrowcu Św.Przytulny, widny dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 65m2, usytuowany na działce o powierzchni 582m2 mieści się w Ostrowcu Św. na ul. Łącznej. Dom nadaj...

299 000 PLN (4 397 zł/m2)

2
1
68 m2
1970
15820955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26574786 15820955 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży widne mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie w Ostrowcu Św.Przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 37,79 m², położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Iłżeckiej 75 w Ostrowcu Świętokrzy...

259 900 PLN (6 877 zł/m2)

2
1
37.79 m2
1975
15820945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26574751 15820945 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe po remoncie na ul. PolnejMieszkanie po generalnym remoncie zakończonym w listopadzie 2025 r. znajduje się na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku przy ul. Polnej 82 w Ostrowcu Świętokrzyskim...

259 900 PLN (7 005 zł/m2)

2
1
37.1 m2
1986
15820920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26604781 15820920 Przytulny, widny dom wolnostojący o powierzchni 182m2 usytuowany na działce o powierzchni 339m2 w Ostrowcu Św na ulicy Rodzinnej.Dom wybudowany w 1987r. To 3 kondygnacje z 2 ogromnymi, bardzo widnymi salonami, 4 sypialniami, 3 łazienkami, przestr...

589 000 PLN (3 236 zł/m2)

6
-
182 m2
1987
15820925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26574785 15820925 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę budowlaną, przemysłową w bardzo dobrej lokalizacji.Działka o powierzchni 1763m2 mieści się przy samej ul. Świętokrzyskiej w Ostrowcu Św. Umiejscowiona jest w miejscu byłej Cukrowni. Jest to idealna ...

299 000 PLN

-
-
1763 m2
-
15820924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26574764 15820924 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży ustawną, atrakcyjną działkę pod wymarzony dom w doskonałej lokalizacji w Ostrowcu Św.Każda z działek posiada wydane prawomocne warunki zabudowy - WZ!Działka o powierzchni 1056m2 usytuowana na ul. Dąbrówki w O...

100 320 PLN

-
-
1056 m2
-
15820948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574766 15820948 Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny dom z zieloną działką w Ostrowcu Św. na ul. Żeromskiego.Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.Cena nieruchomości została obniżona z uwagi na awarię grzejników,...

384 000 PLN (2 560 zł/m2)

6
1
150 m2
1989
15859071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27163209 15859071 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBiuro Nieruchomości Expert prezentuje na sprzedaż nowoczesny, starannie wykończony dom jednorodzinny położony w prestiżowej, kameralnej części Ostrowca Świętokrzyskiego - przy ul. Fiołkowej. Nieruchomość w...

Ostrowiec Świętokrzyski (Gutwin) (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

1 350 000 PLN (10 385 zł/m2)

4
-
130 m2
2019
15820934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26574750 15820934 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze przy ul. Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim.Widne mieszkanie o powierzchni 50,12m2 mieści się na parterze w trzypiętrowym bloku na ul. Kopernika 1 w Ostrowcu Św. Składa się ...

239 000 PLN (4 769 zł/m2)

2
1
50.12 m2
1980
15820933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574770 15820933 Po więcej zdjęć i spacer wirtualny zapraszamy do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom z zieloną działką w Ostrowcu Św. na ul. Furmańskiej.Dwukondygnacyjny dom o powierzchni 142m2, usytuowany na ogrodzonej działce 798m2 w Ostrowcu Św....

519 000 PLN (3 655 zł/m2)

5
1
142 m2
1970