• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Pabianice

Znalezionych ofert: 88

15877866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka usługowa pod duży projekt | Centrum 27581451 15877866 Szukasz gruntu, na którym można stworzyć projekt o realnej skali i ponadprzeciętnej widoczności?Ta działka przy ul. Łaskiej 5D w Pabianicach daje możliwość realizacji inwestycji usługowej, w jednym z najbardziej rozpoznawalnych ciągów komunikacyjnych...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 490 000 PLN

-
-
3870 m2
-
15808884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26402200 15808884 Wygodna kawalerka na parterze, blok z cegły.Mieszkanie o powierzchni 34,2mkw znajduje się na parterze w bloku na os. Piaski w Pabianicach.Składa się z ustawnego pokoju 18mkw, widnej kuchni z oknem 8,5mkw, łazienki z dużą wanną i przedpokoju.Dzięki wy...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

280 000 PLN (8 235 zł/m2)

1
1
34 m2
1965
15887378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie 2 mieszkania | Słoneczne 77 m² | 3 pokoje 27782656 15887378 Szukasz wnętrza z duszą, które wyróżnia się na tle powtarzalnych blokowisk? To jedna z ostatnich szans, by zamieszkać w inwestycji Lofty Łaska. W całym budynku zostały już tylko 2 wolne mieszkania!Prezentujemy M12 - dwustronny, niezwykle słoneczny ap...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

349 260 PLN (4 536 zł/m2)

3
1
77 m2
-
15867415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27346636 15867415 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz 3 pokoi w rozsądnej cenie, ale nie chcesz rezygnować z bliskości Łodzi?Mieszkanie przy ul. Majdany w Pabianicach to idealny kompromis między miejską infrastrukturą a ceną, która w Łodzi staje...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

360 000 PLN (6 429 zł/m2)

3
1
56 m2
1960
15867419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27346637 15867419 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w Pabianicach? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Położone w odrestaurowanej kamienicy, o powierzchni 58 m, idealne dla rodziny.Przeszło gruntowny remont, of...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

449 000 PLN (7 741 zł/m2)

3
1
58 m2
1910
15629466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22828897 15629466 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego wyjątkowego domu w Pabianicach, który oferuje nie tylko wysoki standard życia, ale także spokój, zachowując jednocześnie łatwy dostęp do miejskich udogodnień. Ten dom to doskonała inwestycja w Twoją przyszło...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

899 000 PLN (9 772 zł/m2)

3
2
92 m2
2012
15887784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27794226 15887784 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Prezentujemy mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiej kamienicy z 1934 roku. Lokal o powierzchni 38,30 m² charakteryzuje s...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

175 000 PLN (4 605 zł/m2)

1
-
38 m2
1934
15881807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27649648 15881807 Oferta dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Lokal usługowo-handlowy pod market w świetnej lokalizacji Pabianic na Bugaju. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży w świetnej lokalizacji lokal usługowo-handlowy o łącznej powie...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 600 000 PLN (9 220 zł/m2)

11
-
282 m2
2022
15765035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25461381 15765035 BESTATE Nieruchomości ofertuje do sprzedaży działkę z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem pod zabudowę 125 mieszkań w Pabianicach. Powierzchnia działki: 5,652 m2 Kubatura: 35,550 m3 Kubatura netto (w tym kondygnacje mieszkalne, garaże, pom. te...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

4 000 000 PLN

-
-
5652 m2
-
15666609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23588766 15666609 BESTATE Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni użytkowej 1662 m2 z pozwoleniem na budowę i projektem mieszkaniowo - usługowym w świetnej lokalizacji Pabianic. Kubatura: 17,183 m2, powierzchnia netto budynku: 3,311 m2, powierzchnia ...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 000 000 PLN

-
-
1662 m2
-
15693193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24058795 15693193 Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze nieruchomości Bestate Pabianice Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w Pabianicach przy ulicy SPOKOJNEJ, w skład której wchodzą: działka o pow. 1337m.kw oraz dwa domy mieszkalne ut...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 200 000 PLN (4 167 zł/m2)

5
1
288 m2
1973
15670610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23653079 15670610 BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy z niewielkim poddaszem o powierzchni użytkowej 177,98 m.kw., usytuowany w Pabianicach bezpośrednio przy drodze na działce o powierzchni 772 m.kw.Dom bardzo funkcjonalny...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

890 000 PLN (4 564 zł/m2)

4
2
195 m2
2006