• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Piła

Znalezionych ofert: 226

15771958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25597458 15771958 PIŁA CENTRUM al. Wojska Polskiego Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,02 m.kw. usytuowane na VIII piętrze w wieżowcu: - funkcjonalny układ dający duże możliwości aranżacyjne - łatwo można przywrócić pierwotny 3 pokojowy układ mieszkania - d...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

319 000 PLN (6 646 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15807739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26378457 15807739 MIESZKANIE 3-POKOJOWE o pow. 70,90 2 z dużym ogrodem Piła - Kalina Mieszkanie usytuowane w klimatycznej kamienicy otoczonej lasem. Do dyspozycji nowych właścicieli duży zagospodarowany prywatny ogród z drewnianą altaną, kostką bruko...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

430 000 PLN (6 056 zł/m2)

3
-
71 m2
-
15887739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27792170 15887739 Piła os. JADWIŻYN ul. Śniadeckich - "końcówka" Lokal mieszkalny o powierzchni 62,90 m.kw. usytuowany na II piętrze: - 3 pokoje - balkon typu LOGGIA - II i ostatnie piętro w kameralnym bloku - budynek z lat dziewięćdziesi...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

495 000 PLN (7 984 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15779441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25777354 15779441 Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w nowym bloku na osiedlu Zamość w Pile. Prezentujemy ciekawą nieruchomość, na którą składa się: - lokal mieszkalny - APARTAM...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

650 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15887430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27783381 15887430 Kawalerka o powierzchni 26 m² Piła ul. Bydgoska Układ pomieszczeń: - jasny salon z aneksem kuchennym - łazienka z WC - korytarz - balkon, Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wszystkie inst...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

299 900 PLN (11 535 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15778468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25752250 15778468 Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym bloku na Zielonej Dolinie w Pile. Istnieje możliwość dokupienia GARAŻU pod budynkiem za kwotę 70 000z...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (8 557 zł/m2)

4
-
70 m2
2007
15865617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 27303869 15865617 Gotowy do działania pensjonat w zabytkowym obiekcie w centrum Piła - wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Parku Miejski Na sprzedaż w pełni funkcjonujący, wyremontowany i kompletnie wyposażony obiekt hotelowy z zapleczem restauracyjnym ,...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

2 980 000 PLN (3 989 zł/m2)

11
-
747 m2
1896
15705493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obniżka ceny! Kawalerka z opcją 2 pokoi 24280500 15705493 Przestronna kawalerka z możliwością aranżacji na 2 pokoje - Piła, os. StaszyceDuża obniżka ceny!Tylko u nas! Oferta na wyłączność.Na sprzedaż komfortowa kawalerka zlokalizowana na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Staszyce. Istnieje możliwość...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

185 000 PLN (5 000 zł/m2)

1
1
37 m2
1987
15886485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27758520 15886485 Mieszkanie 2-pokojowe w samym centrum Piły - ul. Sikorskiego UWAGA !!! Oferta zawiera w pierwszej kolejności zdjęcia wizualizacji Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m2 z osobną, jasną kuchnią . Lokal znajduje się...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

239 000 PLN (6 459 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15843810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26814159 15843810 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 38,40 m² Balkon Piła Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,40 m² , usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym, zadbanym bloku w Pile . Lokal stanowi doskonałą propozycję zar&oacu...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

319 000 PLN (8 395 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15660408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23463586 15660408 NA SPRZEDAŻ BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM 3-pokoje, pow. użytkowa 70,28 m 2 , działka o pow. 736 m 2 Jeżeli szukasz działki w Pile, ale jednocześnie z dala od zgiełku miasta, to ta oferta jest dla Ciebie. Przedstawiamy dom d...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

479 000 PLN (6 843 zł/m2)

3
-
70 m2
1934
15884917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714669 15884917 Nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie - Piła, os. Zielona Dolina Parter, balkon, nowy blok OBNIŻKA CENY!! Teraz to wyjątkowe mieszkanie dostępne jest w cenie 479.000,00 zł zamiast 499.000,00 zł Zadzwoń i skorzystaj z tej świetnej okazji! ...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

479 000 PLN (10 886 zł/m2)

2
-
44 m2
2018