• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Piła

Znalezionych ofert: 225

15867388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27345712 15867388 Na sprzedaż niewielki dom wolnostojący - idealny dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Opis nieruchomości: Przedmiotem oferty jest malutki domek wolnostojący o powierzchni 45 m². Nieruchomość składa się z: salon o pow....

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

319 000 PLN (7 089 zł/m2)

2
-
45 m2
1990
15876727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Pile 27550009 15876727 Mieszkanie 2 pokoje, 2 piętro, gotowe do zamieszkaniaPrzytulne 2-pokojowe mieszkanie 40,58 m² w Pile - komfort i funkcjonalnośćNa sprzedaż wyjątkowo zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,58 m², położone w Pile. To idealna propozycja dla ...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

269 000 PLN (6 725 zł/m2)

2
1
40 m2
1980
15862856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27233265 15862856 OBNIŻKA CENY !!! OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA - PIŁA, UL. ŚWIĘTOJAŃSKA Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w Pile, przy ul. Świętojańskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze w bloku, w centrum miasta, a jednocześnie w spokojnej...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

229 000 PLN (5 326 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15711862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24409427 15711862 Na sprzedaż mieszkanie - w domu 4-rodzinnym na Osiedlu Górnym w Pile Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego biura . Bezczynszowe mieszkanie położone na piętrze domu 4-rodzinnego, który zlokalizowany jest...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

360 000 PLN (6 207 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15872624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499109 15872624 OBNIŻKA CENY !!! WYJĄTKOWE MIESZKANIE - OSIEDLE ZAMOŚĆ !!! 2 pokoje o pow. użytkowej 43m2 , III piętro, komórka lokatorska. Blok z windą !!! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w nowym budynku wybudowanym w 2016 roku na ul. Kadet...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

430 000 PLN (10 238 zł/m2)

2
-
42 m2
2016
15818321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26600775 15818321 Na sprzedaż dom w zab. szeregowej, Piła, ul. Lutycka Dom w zabudowie szeregowej skrajny - przestronny, komfortowy i pełen uroku, położony na malowniczym Podlasiu, w pobliżu lasu. Idealna lokalizacja, która łączy spokój natury...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

979 000 PLN (4 045 zł/m2)

6
-
242 m2
1993
15870983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27450746 15870983 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Piła, ul. Roosvelta, I piętro Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,97 m², położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Roosvelta w Pile. Lokal składa się z trzech usta...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

330 000 PLN (6 346 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15778174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25745268 15778174 DOM JEDNORODZINNY Z OGROMEM MOŻLIWOŚCI Piła - Podlasie Powierzchnia użytkowa: 172 m² + piwnica 42 m² + garaż 33 m² NOWA CENA! Obniżamy cenę tej wyjątkowej nieruchomości aż o 100.000,00 zł! Aktualna cena to ...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 090 000 PLN (6 337 zł/m2)

6
3
172 m2
1985
15698695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje- do zamieszkania, parter, blisko centurm 24154522 15698695 Zapraszam do zapoznania się z ofertąMieszkanie gotowe do zamieszkania, z wyposażeniem w cenie!Cena do negocjacji!Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum i parku na Wyspie - idealne miejsce do życia!Przytulne mieszkanie położone na parterze ...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

389 000 PLN (7 627 zł/m2)

2
1
51 m2
1976
15846639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26891757 15846639 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Jadwiżyn Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 69,54m2 Blok, IIp, loggia PRZESTRONNE I JASNE !!! BARDZO SŁONECZNE Funkcjonalny układ pomieszczeń, mieszkanie dwustronne Na podłodze panele , wykładzina PCV, terakota. Glazura w łaz...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

530 000 PLN (7 681 zł/m2)

4
-
69 m2
-
15844105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26821253 15844105 PIŁA - OSIEDLE ZAMOŚĆ !!! Na sprzedaż - mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,34 m 2 , II piętro, balkon. Ta ciekawa nieruchomość znajduję się w nowym budynku wybudowanym w 2010 roku na ul. Kadetów. Sąsiedztwo wielu punktów handlo...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

550 000 PLN (8 594 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15864657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27271541 15864657 Dom z lokalem usługowym Piła, Podlasie, ul. Akacjowa 334 m² idealny pod biznes i zamieszkanie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję mieszkalną oraz usługową, zlokalizowana w Pile (os. Podlasie) przy ul. Akacjowej. To dosk...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 700 000 PLN (5 090 zł/m2)

6
2
334 m2
1997