• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Piastów

Znalezionych ofert: 70

15870144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27421447 15870144 Działka budowlana o powierzchni 1295m2 o regularnym kształcie prostokąta. Na działce posadowiony jest parterowy dom o powierzchni ok 80 m2 raczej do wyburzenia .Dla działki w 2025 roku wydane zostały warunki zabudowy obejmujące budowę dwóc...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

1 350 000 PLN (1 042 zł/m2)

-
-
1295 m2
-
14740684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10404 14740684 PIASTÓW -PÓŁNOCNA STRONA-DZIAŁKA BUDOWLANA O POWIERZCHNI 1190 M2. Nieruchomość gruntowa niezabudowana usytuowana w północnej częsci Piastowa o nieregularnym kształcie o pow. 1190m2. Media w ulicy-woda,k...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

900 000 PLN (756 zł/m2)

-
-
1190 m2
-
15884707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27709549 15884707 Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku , Budynek po termomodernizacji. Mieszkanie gotowe do zamieszkania odświeżone i częściowo umeblowane .Jest możliwość korzystania z miejsca postojowego na z...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

495 000 PLN (13 026 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15505376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20048338 15505376 PIASTÓW-BOHATERÓW WOLNOŚCI-DZIAŁKA -762M2 Z BUDYNKIEM 253M2. Do sprzedaży budynek o powierzchni 253m2 posadowiony na działce 762 m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Budynek wybudowany w 1990 roku. ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

1 470 000 PLN (5 880 zł/m2)

12
3
250 m2
1990
15331778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16025700 15331778 W 2022 roku budynek przeszedł generalny remont wewnętrzny tj. hydraulika elektryka podłogi drzwi łazienki kuchnie po prostu wszystko było nowe. Dom jest 3 poziomowy jest 15 pokoi które łącze daje miejsce na 48 os do dyspo...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

2 950 000 PLN (8 429 zł/m2)

12
4
350 m2
1965
15869104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie na twoje pomysly 27401292 15869104 Kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż wysokiej jakości bezpośrednio od dewelopera 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.72 m², usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy z warszawskim Ursusem. Funkcjonalny uk...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

826 184 PLN (12 331 zł/m2)

3
1
67 m2
2024
15858669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Piastów, blisko PKP, ogrodzone osiedle 27152881 15858669 Zapraszam na prezentację mieszkania zlokalizowanego w cichej i spokojnej okolicy w Piastowie przy ul. Skorupki.OsiedleBudynek:Mieszkanie znajduje się w niskim 4. piętrowym budynku z cegły, oddanym do użytku w 1992 roku przez SM Piastovia - w jej skła...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

670 000 PLN (12 642 zł/m2)

2
1
53 m2
1992
15686637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie na twoje pomysly 23947466 15686637 Kupujący nie płaci prowizji!Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,11 m², usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy z warszawskim Ursusem. Bardzo funkcjonalny układy mieszkania: pokój dzienny z jadal...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 169 498 PLN (11 813 zł/m2)

3
2
99 m2
2024
15702626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 86,18 m2; 2 balkony 5,16 i 7 m2; Ursus 24238671 15702626 Agencja nie pobiera prowizji od kupującegoZdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego.Klatka B lok. 35Ekspozycja wschodnia.- Pokój dzienny z jadalnią 23 m2- Pokój 11 m2- Pokój 10 m2- Pokój 9 m2- Kuchnia 8 m2- Łazie...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 034 000 PLN (12 023 zł/m2)

4
2
86 m2
2024
15687183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie na twoje pomysly 23959311 15687183 Kupujący nie płaci prowizji! Oferta bezpośrednio od developera! Na sprzedaż wysokiej jakości  3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.61 m², usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy z warszawskim Ursusem. Funkcjon...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

811 320 PLN (12 109 zł/m2)

3
1
67 m2
2024
15680002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 179,39 m2, balkon 12,47 m2 ; Ursus 23815780 15680002 Agencja nie pobiera prowizji od kupującegoZdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego.Klatka B lok. 51Ekspozycja północna.- Pokój dzienny z jadalnią 28 m2- Pokój 11 m2- Pokój 18 m2- Pokój 18 m2- Pokój 17 m2- Pokój ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 634 000 PLN (9 128 zł/m2)

6
2
179 m2
2024
15680001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 66,84 m2 z ogródkiem 40 m2 ; Ursus 23815779 15680001 Agencja nie pobiera prowizji od kupującegoZdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego.Klatka A lok. 6Ekspozycja wschodnia.- Pokój dzienny z aneksem 25m2- Pokój 12m2- Pokój 11m2- Łazienka 5m2- WC 3m2- ogródek 40m23-...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

802 000 PLN (12 152 zł/m2)

3
1
66 m2
2024