• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Poczesna

Znalezionych ofert: 20

15873994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27517889 15873994 Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 1,48 ha, położona w miejscowości Kolonia Poczesna, w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej okolicy. Nieruchomość ma kształt trapezu o wymiarach około 300 m długości i 55 m szerokości, ...

Kolonia Poczesna (Śląskie, gm. Poczesna)

900 000 PLN (62 zł/m2)

-
-
14600 m2
-
15873196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27513564 15873196 Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1,31 ha, położona w miejscowości Kolonia Poczesna, w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej okolicy.Nieruchomość ma kształt trójkąta, co daje ciekawe możliwości zagospodarowania terenu zarówno pod zabud...

Kolonia Poczesna (Śląskie, gm. Poczesna)

850 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
13100 m2
-
15872144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27485999 15872144 Na sprzedaż dwie działki rolne, każda o powierzchni 1,06 ha, położone w miejscowości Kolonia Poczesna przy ul. Spadowej, w gminie Poczesna (woj. śląskie). Nieruchomości mają kształt trapezu o wymiarach około 50 x 110 m, co daje szerokie możliwości za...

Kolonia Poczesna (Śląskie, gm. Poczesna)

200 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
10600 m2
-
15882508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27666613 15882508 Kolonia Poczesna - oferujemy do sprzedaży działkę o pow.1873 m2, będącą częścią terenu o powierzchni 5625m2, podzielonego geodezyjnie na pięć działek budowlanych Droga wewnętrzna - udział po 15 dla każdej z działek , ujęty w cenie ofertowej. Całk...

Kolonia Poczesna (Śląskie, gm. Poczesna)

110 000 PLN

-
-
1873 m2
-
15866485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320812 15866485 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1003 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu w otoczeniu natury, a jednocześnie w sąsiedztwie nowo powstałych budynków mies...

Poczesna (Brzeziny kolonia) (Śląskie, gm. Poczesna)

179 000 PLN (178 zł/m2)

-
-
1003 m2
-
15866464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320810 15866464 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1090 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu w otoczeniu natury, a jednocześnie w sąsiedztwie nowo powstałych budynków mies...

Poczesna (Brzeziny kolonia) (Śląskie, gm. Poczesna)

196 200 PLN (180 zł/m2)

-
-
1090 m2
-
15866506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320814 15866506 Na sprzedaż – Działka budowlana w miejscowości Sobuczyna gm. PoczesnaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1152 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu w otoczen...

Poczesna (Sobuczyna) (Śląskie, gm. Poczesna)

175 000 PLN (152 zł/m2)

-
-
1152 m2
-
15866565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320784 15866565 OPIS OFERTY Jeżeli kochasz ciszę i zieleń to ta oferta jest dla CiebieDo sprzedaży wygodny dom jednorodzinny, raptem 10 minut od Częstochowy Powierzchnia użytkowa domu 132 m2 plus kotłownia Działka 1817m2 szeroka około 24m, pięknie zagospodar...

Poczesna (Wrzosowa) (Śląskie, gm. Poczesna)

849 000 PLN (5 306 zł/m2)

11
-
160 m2
2008
15866569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27320816 15866569 Sprzedam działkę – Kolonia Brzeziny Wielkie , gm. PoczesnaNa sprzedaż działka o powierzchni 4339 m2, położona w miejscowości Kolonia Brzeziny Wielkie w gminie Poczesna. Kształt działki nieregularny. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej okolicy, w s...

Poczesna (Brzeziny kolonia) (Śląskie, gm. Poczesna)

149 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
4339 m2
-
15866442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320811 15866442 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2093m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu w otoczeniu natury, a jednocześnie w sąsiedztwie nowo powstałych budynków miesz...

Poczesna (Brzeziny kolonia) (Śląskie, gm. Poczesna)

366 275 PLN (175 zł/m2)

-
-
2093 m2
-
13400437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 34050 13400437 Do sprzedaży teren przemysłowo - usługowy ( użytkowanie wieczyste gruntu) na którym znajdują się budynki komercyjne i komercyjno-mieszkalne. Główny budynek składa się z 10 pomieszczeń magazynowych od 150 do 800m2 łącznie około 3000m2, oraz części ga...

Poczesna (Wrzosowa) (Śląskie, gm. Poczesna)

9 500 000 PLN (1 900 zł/m2)

11
-
5000 m2
-
15085316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9279887 15085316 Działka budowlana położona w Gminie Poczesna w miejscowości Zawodzie ul..Jałowcowa.Powierzchnia 1063m2 szer 25m.Działka nieogrodzona.W ulicy nowe domy . Okolica cicha , blisko do lasu . Wejście na działkę od strony wschodniej (optymalne). Gaz i ...

Poczesna (Zawodzie) (Śląskie, gm. Poczesna)

110 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
1063 m2
-