• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 737

14414536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2723790 14414536 Poznań, Głogowska, 8666 m2, sprzedam, 14 000 000 zł. Nieruchomość z przeznaczeniem na cele biurowo-usługowe oraz mieszkalne, w centralnej części Poznania, w sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nieruchomość obejmuje 5 działek o ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 000 PLN (1 616 zł/m2)

11
1
8666 m2
-
15887789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794271 15887789 Nowoczesne mieszkanie, 2 pokoje z imponującym tarasem, gotowe do zamieszkaniaW jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznań, na prestiżowym osiedlu Goplana przy ul. Św. Wawrzyńca, prezentuję mieszkanie, które łączy świetny adres i modny desi...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

760 000 PLN (16 889 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15875701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527215 15875701 Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu poznańskiej Wildy. Nieruchomość ta łączy w sobie wyjątkową lokalizację, klimatyczną kamienicę z 1906 roku oraz ogromny potencjał inwestycyjny.Lokali...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

829 000 PLN (9 181 zł/m2)

3
1
90.3 m2
1906
15875250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27527209 15875250 Nie każda nieruchomość daje możliwość stworzenia domu dokładnie według własnej wizji. Ten szeregowiec na Podolanach to propozycja dla osób, które szukają solidnej bazy, doskonałej lokalizacji i przestrzeni, którą można zaprojektować od nowa – bez kom...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

910 000 PLN (4 272 zł/m2)

6
1
213 m2
1979
15886949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w kamienicy z potencjałem, Wilda 27771972 15886949 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 129,55 m², położonego na 3. piętrze kamienicy przy ul. Wierzbięcice na poznańskiej Wildzie. To nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, idealna zarówno dl...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

949 000 PLN (7 357 zł/m2)

4
2
129 m2
1930
15884139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowa Kawalerka Boho w sercu Starego Miasta 27695538 15884139 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznej kawalerki o powierzchni 32,1 m², położonej w przedwojennej kamienicy w samym sercu Poznania przy ul. Św. Marcin. To wyjątkowa przestrzeń, łącząca charakter historycznej zabudowy z dopracowa...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

419 000 PLN (13 094 zł/m2)

1
1
32 m2
1920
15868125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowa kawalerka Fabryczna I Gotowa do zamieszkan 27365585 15868125 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26 m², położonej na parterze budynku przy ul. Fabrycznej w Poznaniu. Mieszkanie stanowi pełną własność i jest gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dod...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

450 000 PLN (18 000 zł/m2)

1
1
25 m2
1905
15863267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z balkonem, bez PCC, 0% prowizji 27242006 15863267 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego mieszkania o powierzchni 31,55 m², położonego na 2. piętrze w kompleksowo zrewitalizowanej i przebudowanej kamienicy w śródmieściu Poznania. Lokal znajduje się w budynku oddanym do użytku w lutym...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (18 710 zł/m2)

1
1
31 m2
2025
15863269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 2 pokoje, balkon! Bez PCC, 0% prowizji 27242005 15863269 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego mieszkania o powierzchni 43,24 m², położonego na 4. piętrze w zrewitalizowanej kamienicy w śródmieściu Poznania. Budynek oddany do użytku w lutym 2025 roku łączy historyczny charakter z nowoczes...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

779 000 PLN (18 116 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15858557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Top lokalizacja, 3-pok z osobną kuchnią, 2 balkony 27150303 15858557 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 86,90 m², położonego na 2. piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość wyróżnia się dużymi, ustawnymi pomieszczeniami oraz klasycznym ukł...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

990 000 PLN (11 512 zł/m2)

3
1
86 m2
1935
15868283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Grunwald|3 pok|70 m2|Garderoba|Balkon|Cisza 27376198 15868283 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m², położonego na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Międzyborskiej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy z widokiem na zadbany d...

Poznań (Junikowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

695 000 PLN (9 929 zł/m2)

3
1
70 m2
1993
15868039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament na Wildzie z balkonem | bez Pcc 27363416 15868039 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu z balkonem na Widzie o powierzchni 51,53 m², położonego na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku Vilda Moderne z 2024r.Kupujący nie płaci PCC!Najważniejsze atuty:Świetna lokalizacja - blis...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

890 000 PLN (17 451 zł/m2)

1
1
51 m2
2024