• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Pruszcz Gdański Pruszcz Gdański

Znalezionych ofert: 101

15800231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26209305 15800231 Freedom przedstawia na sprzedaż doinwestowany w 2024 roku dom w zabudowie szeregowej, położony na oddzielnej działce (pełna własność, nie udział!) przy ul. Jaworowej 34 w Rokitnicy.Nieruchomość gotowa do wprowadzenia — z klimatyzacją, monitoringiem, ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

4
2
100 m2
2014
15893426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka w centrum Pruszcza Gdańskiego 27911371 15893426 Na sprzedaż działka budowlana 1439 m² - centrum Pruszcza GdańskiegoAtrakcyjna działka budowlana położona w centrum Pruszcz Gdański. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę usługowo-mieszkaniową...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 250 000 PLN

-
-
1439 m2
-
15803167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe mieszkanie w centrum! |PEWNA INWESTYCJA| 26288334 15803167 Pruszcz Gdański - ul. Grunwaldzka Komfortowy, przestronny lokal w sercu miastaSzukasz wygodnego, świetnie skomunikowanego mieszkania w centrum Pruszcza? Ta oferta łączy przestrzeń, klimat kamienicy i pełen dostęp do miejskich udogodnień - idealna pr...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

600 000 PLN (6 977 zł/m2)

4
1
86 m2
1920
15772126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25601938 15772126 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż obiekt komercyjny z zabudową biurowo – magazynową.Powierzchnia gruntu – 8471 m.kw w której skład wchodzi :- droga dojazdowa asfaltowa nr 116– 774 m.kw,- prac utwardzony pł...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

5 500 000 PLN (3 440 zł/m2)

11
-
1599 m2
1980
14735911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22635 14735911 Oferta bez prowizji! Nieruchomość zabudowana halą produkcyjną z zapleczem biurowym oraz socjalny. Powierzchnia działki 6700m2, powierzchnia hali 3500m2. Obiekt wyposażony w dwie suwnice 5 tonowe. Wysokość hali głównej 8m, do suwnic 6m. Obiekt skłąda ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

8 000 000 PLN (2 286 zł/m2)

1
-
3500 m2
-
15282352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 14655916 15282352 Oferta bez prowizji! Nieruchomość zabudowana halą produkcyjną z zapleczem biurowym oraz socjalny. Powierzchnia działki 6700m2, powierzchnia hali 3500m2. Obiekt wyposażony w dwie suwnice 5 tonowe. Wysokość hali głównej 8m, do suwnic 6m. Obiekt skłąda ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

8 000 000 PLN (2 286 zł/m2)

1
-
3500 m2
-
15707141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24313903 15707141 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROZ przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 71,68 m², zlokalizowanego w jednej z najbardziej poszukiwanych i spokojnych okolic Pruszcza ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

899 000 PLN (12 486 zł/m2)

4
-
72 m2
2010
15753635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25202545 15753635 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż mieszkanie 42,3 m² + piwnica 3,7 m² – po remoncie, do własnej aranżacjiPowierzchnia w księdze wieczystej: 46 m²Lokal mieszkalny: 42,3 m²Pomieszczenie piwniczne: 3,7 m²Układ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

494 000 PLN (10 739 zł/m2)

2
-
46 m2
1970
15890101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27868920 15890101 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPodana cena dotyczy jednej działki - o powierzchni 454 m2Dwie wyjątkowe działki ROD „Grodzisko” w Juszkowie przy Pruszczu Gdańskim – Twój prywatny azyl blisko GdańskaNa sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą dz...

Pruszcz Gdański (Pruszcz gdański) (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

46 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
454 m2
-
15893970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pruszcz Gdański atrakcyjny Lokal na sprzedaż 27922648 15893970 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 150 m² położony w świetnej, dobrze widocznej lokalizacji.W lokalu funkcjonują gabinety kosmetyczne i salon fryzjerski. Duże witryny zapewniają bardzo dobrą ekspozycję i komfort dla klientów.Nieruchomość idealn...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 200 000 PLN (8 000 zł/m2)

5
-
150 m2
2006
15838981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Szereg | Wysoki standard | Pruszcz 26737449 15838981 Luksusowe mieszkanie w zabudowie szeregowej Styl glamour BEZCZYNSZOWEMIESZKANIE:Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na I piętrze w nowoczesnej zabudowie szeregowej, wybudowanej w 2020 roku. Nieruchomość została urządzona w stylu glamour, z db...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

899 000 PLN (12 662 zł/m2)

3
1
71 m2
2020
15805722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z dwoma ogródkami | Pruszcz Gdański 26314816 15805722 Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 69 m² z dwoma ogródkami Oferuję na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 69,31 m², położone na parterze nowoczesnego osiedla. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, wysoką jakość wykoń...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

990 000 PLN (14 348 zł/m2)

3
1
69 m2
2023