• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Pruszcz Gdański Pruszcz Gdański

Znalezionych ofert: 102

15707141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24313903 15707141 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROZ przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 71,68 m², zlokalizowanego w jednej z najbardziej poszukiwanych i spokojnych okolic Pruszcza ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

899 000 PLN (12 486 zł/m2)

4
-
72 m2
2010
15753635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25202545 15753635 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż mieszkanie 42,3 m² + piwnica 3,7 m² – po remoncie, do własnej aranżacjiPowierzchnia w księdze wieczystej: 46 m²Lokal mieszkalny: 42,3 m²Pomieszczenie piwniczne: 3,7 m²Układ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

494 000 PLN (10 739 zł/m2)

2
-
46 m2
1970
15890101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27868920 15890101 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPodana cena dotyczy jednej działki - o powierzchni 454 m2Dwie wyjątkowe działki ROD „Grodzisko” w Juszkowie przy Pruszczu Gdańskim – Twój prywatny azyl blisko GdańskaNa sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą dz...

Pruszcz Gdański (Pruszcz gdański) (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

46 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
454 m2
-
15893970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pruszcz Gdański atrakcyjny Lokal na sprzedaż 27922648 15893970 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 150 m² położony w świetnej, dobrze widocznej lokalizacji.W lokalu funkcjonują gabinety kosmetyczne i salon fryzjerski. Duże witryny zapewniają bardzo dobrą ekspozycję i komfort dla klientów.Nieruchomość idealn...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 200 000 PLN (8 000 zł/m2)

5
-
150 m2
2006
15865419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27300226 15865419 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,1 m², położone na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Ogrodowej w samym centrum Pruszcza Gdańskiego. Atrakcyjna cena sprawia, że to oferta, której nie można przegapić. Mieszkanie wyróżnia...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1978
15611668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22434465 15611668 Na sprzedaż - wielofunkcyjna nieruchomość położona w centrum Pruszcza Gdańskiego (ul. Obrońców Poczty Polskiej).Obecnie przestrzeń składająca się z 2 segmentów jest podzielona na dwie funkcje:- parter: 3 lokale usługowegabinety medyczne (spełniają wy...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 449 000 PLN (8 474 zł/m2)

5
3
171 m2
1994
15634182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z pnb na budowę hali, faktura VAT 22911729 15634182 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W PRUSZCZU GDAŃSKIM PRZEZNACZONA POD ZABUDOWĘ USŁUGOWĄ!SPRZEDAJĄCY WYSTAWIA FV23%, PODANA CENA NETTO!DZIAŁKA:Na sprzedaż działka o powierzchni 2006m2 mieszcząca się w Pruszczu Gdańskim w rejonie ulicy Podmiejskiej. Działka częścio...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 599 000 PLN

-
-
2006 m2
-
15885989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w Centrum Pruszcza! 2 pokoje! 27745222 15885989 Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m², położone na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku przy ul. Obrońców Wybrzeża w Pruszczu Gdańskim.To propozycja idealna dla osób szukających mieszkania gotowe...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

470 000 PLN (12 703 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15893619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie nie było nigdy zamieszkałe. 27915135 15893619 Nowe, nigdy przez nikogo nie zamieszkałe dwupokojowe mieszkanie. Lokal jest komfortowo wykończony i częściowo umeblowany : ( zabudowa kuchenna wyposażona w kuchenkę z piekarnikiem , zmywarkę i lodówkę ) sypialnia : szafa przesuwna . Mieszkanie nadaje...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

615 000 PLN (13 667 zł/m2)

2
1
45 m2
2021
15170595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Pruszcz Gdański 11566838 15170595 Sprzedaż działki w Pruszczu Gdańskim ul. Kupiecka Działka o powierzchni 19934m2 jest ogrodzona płotem. Posiada dostęp do prądu.Główny atut : działka znajduje się bezpośrednio przy pierwszym węźle zjazdowym z autostrady A1 - zjazd Rusocin.Według MPZP:...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

11 960 400 PLN

-
-
19934 m2
-
15856076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe 3 pokoje z balkonem i garażem w Pruszczu G 27083107 15856076 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na spokojnym i kameralnym Osiedlu Jakuba w Pruszczu ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

699 000 PLN (10 922 zł/m2)

3
1
64 m2
2007
15821195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z ogrodem! Bardzo niskie opłaty | 2009r. 26591690 15821195 TYLKO U NAS! PROWIZJA 0% DLA KUPUJĄCEGO!MIESZKANIENa sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m² znajdująca się na parterze kameralnego budynku przy ul. Czesława Miłosza w Pruszczu Gdańskim. Do mieszkania przynależy prywatny ogródek ok. 30 m², ogrodzony p...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

365 000 PLN (12 167 zł/m2)

1
1
30 m2
2009