• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Przeźmierowo

Znalezionych ofert: 6

15885933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27744988 15885933 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWY DOM WOLNOSTOJĄCY Z DODATKOWYM BUDYNKIEM - cenione OSIEDLE PTASIE blisko lasu w PrzeźmierowieDom o powierzchni ok. 240 m2 + drugi, niezależny budynek idealny pod działalność lub wynajem.Pięknie zagospodarowana, zadbana działka 66...

Przeźmierowo (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

1 799 000 PLN (7 496 zł/m2)

6
-
240 m2
2004
15789606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom wolnostojący, Przeźmierowo 25945413 15789606 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej i rodzinnej części Przeźmierowa, zaledwie kilka minut od granic Poznania. Nieruchomość została wybudowana w 2010 roku i zaprojektowana z myślą o...

Przeźmierowo (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

1 470 000 PLN (3 693 zł/m2)

12
3
398 m2
2010
14478753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 129977 14478753 oferta wstrzymana !!!!62-081 Przeźmierowo ul. Składowa, gm. Tarnowo Podgórne, pow. poznański, woj. wielkopolskie.Cena: 1.400.000 zł Odległości: Przeźmierowo 1 km, Tarnowo Podgórne 9 km, Poznań 10 km.Działka AG w kształcie trapezu o pow. 2431 m2 (27 m...

Przeźmierowo (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

1 400 000 PLN (576 zł/m2)

-
-
2431 m2
-
15558173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21231504 15558173 NA SPRZEDAŻ BARDZO ŁADNY ENERGOOSZCZĘDNY (PANELE FOTOWOLTAICZNE NA STAREJ UMOWIE) DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W PRZEŹMIEROWIEDom o powierzchni 215,24 m2 z garażem dwustanowiskowym z tarasem oraz z ogródkiem.DZIAŁKA 324 M2 Ładnie zagospodarowana dzia...

Przeźmierowo (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

1 299 000 PLN (6 035 zł/m2)

4
-
215.24 m2
1997
15834587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż pod Poznaniem 26837530 15834587 Dom na sprzedaż pod Poznaniem.  Idealny pod rodzinę lub osoby ceniące naturę.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 230 mkw. Miejsce zachwyca przestronnością i funkcjonalnością. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy z duży...

Przeźmierowo (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

1 180 000 PLN (4 538 zł/m2)

6
2
260 m2
1990
15520182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20381789 15520182 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIŚrodkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Praw...

Przeźmierowo (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

995 000 PLN (4 345 zł/m2)

6
-
229 m2
-