• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Radom

Znalezionych ofert: 169

15640133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23056660 15640133 Trzypokojowe atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem czeka na nowego nabywcę!Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży w pełni wyposażonego 3-pokojowego mieszkania, które znajduje się na parterze bloku zlokalizowanego przy ul. Posłów Grecki...

Radom (Południe) (Mazowieckie, gm. Radom)

660 000 PLN (11 269 zł/m2)

3
1
58.57 m2
2023
15776761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25716961 15776761 Oto działka, która znajduje się w doskonałej lokalizacji. Wólka Klwatecka w Radomiu to dzielnica domków jednorodzinnych, gdzie życie płynie spokojnie, a jednak w ciągu kilku minut można stąd dotrzeć do centrum miasta.Działka o numerze 2414 znajduje s...

Radom (Wólka klwatecka) (Mazowieckie, gm. Radom)

220 000 PLN

-
-
982 m2
-
15768137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25535191 15768137 Ta działka może być Twoją przestrzenią do życia lub doskonałym miejscem na inwestycję. Łącznie 2546 m2, co można wykorzystać jako całość, a równie dobrze jako trzy osobne działki, gdyż taki podział tego terenu został już wykonany.Działka z wydanymi w...

Radom (Malenice) (Mazowieckie, gm. Radom)

483 740 PLN

-
-
2546 m2
-
15520618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20389047 15520618 Luksusowy dom z piękny ogrodem i basenemLOKALIZACJADom znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Dzierzków, która zapewnia szybki dostęp do centrum miasta (2,5 km) oraz najważniejszych punktów usługowych. W pobliżu nieruchomości znaj...

Radom (Dzierzków) (Mazowieckie, gm. Radom)

1 500 000 PLN (10 135 zł/m2)

6
-
148 m2
1996
15792610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26024416 15792610 Mały dom z niesamowitym wnętrzem? To tu! Zapraszam!cDOMDworkowy styl przyciąga spojrzenie. Spójność stylu wnętrza, ogrodu oraz ogrodzenia dopełnia odczuć estetycznych.Oto nieruchomość, która z pewnością zachwyci fanów wiejskiego stylu z nutką vintage...

Radom (Wincentów) (Mazowieckie, gm. Radom)

1 139 000 PLN (9 991 zł/m2)

4
2
114 m2
2016
15792660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26024442 15792660 Ta nieruchomość, może być Twoim domem lub siedzibą firmy. Znana lokalizacja i duża działka to największe zalety tego miejsca. Zapraszam do poznania tej nietuzinkowej lokalizacji.LOKALIZACJAMiejsce gdzie zbiegają się ul. Struga i ul. 11-go listopada. ...

Radom (Nad potokiem) (Mazowieckie, gm. Radom)

2 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

12
-
250 m2
-
15726671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24703782 15726671 LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w Radomiu, w cenionym i dobrze skomunikowanym osiedlu Planty, przy ul. Osterwy. To spokojna, zielona okolica z pełną infrastrukturą miejską w zasięgu ręki — w pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, punkt...

Radom (Planty) (Mazowieckie, gm. Radom)

320 000 PLN (5 818 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15561075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21342959 15561075 LOKALIZACJA:Miejsce, którego dotyczy to ogłoszenie to północno-wschodnia część Radomia. Choć dzielnica to Nowa Wola Gołębiowska, jednak ta część tej dzielnicy przypomina Rajec Poduchowny, ale nie jest aż tak zatłoczona. Wielu Radomian upatrzyło sobie...

Radom (Nowa wola gołębiowska) (Mazowieckie, gm. Radom)

546 000 PLN

-
-
2600 m2
-
15491360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19757573 15491360 Gotowe, niezamieszkałe, świeże, do ostatecznej aranżacji. Ciekawy co to? Zapraszam!MIESZKANIEPrawie 60m2 powierzchni, w skłąd której wchodzą:sypialniapokój do pracysalon z klimatyzacją i miejscem na kuchnięmiejsce na kuchnię (do zaprojektowania i wyp...

Radom (Ustronie) (Mazowieckie, gm. Radom)

645 000 PLN (11 058 zł/m2)

3
1
58.33 m2
2022
15541006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21081010 15541006 CENA DZIAŁKI DO UZGODNIENIA ZAPRASZAMY ;)ZADZWOŃ I ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘLOKALIZACJA:Działka położona jest w odległości 4,5 km od ulicy Żeromskiego w Radomiu, w gminie Jedlnia-Letnisko, w miejscowości Rajec Szlachecki.W tej części Polski z pewnością ...

Radom (Rajec szlachecki) (Mazowieckie, gm. Radom)

190 000 PLN

-
-
2194 m2
-
15484058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19586433 15484058 Dwupoziomowy apartament, 103 m2 z balkonem i przepięknym tarasem LOKALIZACJANieruchomość położona przy ulicy Curie-Skłodowskiej, w samym centrum Radomia. W okolicy wszelkie punkty użyteczności publicznej oraz usługowe:Przystanek linii 3,4,6,13,17,18,...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

850 000 PLN (8 275 zł/m2)

4
3
102.72 m2
2006
15125412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 10428395 15125412 Przedstawiam Państwu dużą działkę w inwestycyjnej okolicy Radomia, 900 m od lotniska Warszawa-Radom.LOKALIZACJA:Grunt zlokalizowany jest w dzielnicy Dzierzków, na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Porannej. W okolicy zabudowa jednorodzinna i hotel. Do k...

Radom (Dzierzków) (Mazowieckie, gm. Radom)

800 000 PLN

-
-
6770 m2
-