• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Siedlce

Znalezionych ofert: 95

15845591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26863931 15845591 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Siedlcach, ul. Mieszka I Idealna lokalizacja!Mieszkanie położone przy ul. Mieszka I w Siedlcach wszędzie blisko! W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy , punkty handlowo-usługowe, szkoły, przystanki ko...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

510 000 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
60 m2
1977
15877645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27575953 15877645 Na sprzedaż: Przestronne 3 pokoje przy samym ZalewieSzukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z doskonałą lokalizacją blisko natury? To idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję. Mieszkanie o powierzchni 60 m² charakteryzuje się świetnym...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

450 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
1
60 m2
1988
15886834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27768793 15886834 Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i garażem Siedlce, ul. WojewódzkiegoNa sprzedaż luksusowe, narożne mieszkanie o powierzchni 63,36 m², w bloku z 2019 roku, zlokalizowane na ostatnim (trzecim) piętrze w nowoczesnym bloku przy ul. Wojew...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

754 000 PLN (11 968 zł/m2)

3
1
63 m2
2019
15888610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27818447 15888610 Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,12 m², zlokalizowane przy ul. 10 Lutego w Siedlcach. Znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku z 2002 roku, wykonanego z pustaków, na zamkniętym i zadbanym osiedlu.Mieszkanie stanowi...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

780 000 PLN (10 833 zł/m2)

4
1
72 m2
2002
15684507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23906644 15684507 Nowoczesny dom na sprzedaż w spokojnej części Siedlec idealne miejsce dla rodzin ceniących komfort i prywatność!Przedstawiamy funkcjonalny, przestronny dom w stanie deweloperskim, gotowy do własnej aranżacji i wykończenia według indywidualnych upodo...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 199 000 PLN (9 295 zł/m2)

5
2
129 m2
2025
15844818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26846734 15844818 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Siedlcach, ul. Mieszka IOferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 60,37 m², położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Mieszka I w Siedlcach. Lokalizacja to jeden z największych atutów nieruchomoś...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

449 000 PLN (7 483 zł/m2)

3
1
60 m2
1977
15208715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 12673380 15208715 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Nieruchomość składa się z 4 działek, oferowana do sprzedaży w całości, tj. 12.544 m2.cNieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania ...

Siedlce (Dolnośląskie, gm. Oława)

1 757 560 PLN

-
-
12554 m2
-
15324082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 15796526 15324082 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Siedlce, gm. Oława. Działka siedliskowa. Powierzchnia 3000 m2. Woda i prąd. Jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Miejscowy pl...

Siedlce (Dolnośląskie, gm. Oława)

390 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15323616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 15779692 15323616 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Siedlce, gm. Oława. Działka siedliskowa. Powierzchnia 3000 m2. Woda i prąd. Jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Miejscowy pl...

Siedlce (Dolnośląskie, gm. Oława)

390 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15318112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 15653108 15318112 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Siedlce, gm. Oława. Działka siedliskowa. Powierzchnia 3554 m2. Woda i prąd. Jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Miejscowy pl...

Siedlce (Dolnośląskie, gm. Oława)

355 400 PLN

-
-
3554 m2
-
15322011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 15736974 15322011 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Siedlce, gm. Oława. Działka siedliskowa. Powierzchnia 3000 m2. Woda i prąd. Jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Miejscowy pl...

Siedlce (Dolnośląskie, gm. Oława)

390 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15888615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27818444 15888615 WYJĄTKOWE 3 POKOJE W SERCU SIEDLEC UL. 3 MAJANa sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,40 m², położone na 3. piętrze w zadbanym bloku przy ul. 3 Maja (róg ul. Floriańskiej). To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako pewna inwe...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

420 000 PLN (9 130 zł/m2)

3
1
46 m2
1988