• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Skierniewice

Znalezionych ofert: 115

15694315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24081007 15694315 Dom- segment, typu bliźniak na sprzedaż 105 m² 5 minut od centrumLokalizacja Kameralne położenie z szybkim dojazdem do centrum* Idealne miejsce dla osób szukających wygody i spokoju Powierzchnia i standard Dom o powierzchni 105 m²* Stan deweloper...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

620 000 PLN (5 905 zł/m2)

4
2
105 m2
2025
15671066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23662456 15671066 Na sprzedaż : klimatyczny, drewniany dom na osiedlu Widok w Skierniewicach. Unikalna, nieruchomość z duszą idealna propozycja w doskonałej cenie, dla miłośników historii, klimatycznych wnętrz i nietuzinkowej architektury.Opis nieruchomości: Drew...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

220 000 PLN (2 366 zł/m2)

3
1
93 m2
1940
15857577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27125495 15857577 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,80 m², położone na IV piętrze w zadbanym budynku na popularnym osiedlu Widok w Skierniewicach, przy ul. Sucharskiego.To idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób szuk...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

535 000 PLN (7 985 zł/m2)

3
1
67 m2
1980
15789930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25950888 15789930 Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku.Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach !!!!Spośród innych lokali mieszkalnych w tej lokalizacji, zapraszam do zapoz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

570 000 PLN (8 507 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15532520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20651082 15532520 Szukasz wyjątkowej działki ? Chcesz wybudować dom w bezpiecznej, spokojnej okolicy blisko miasta?Zapraszam do zapoznania się z powyższa ofertą. Do sprzedania w atrakcyjnej cenie ,działka o powierzchni 1556m2, zlokalizowana na obrzeżach Skierniewic....

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

156 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
1556 m2
-
15881718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27645556 15881718 Duża działka z zabudową Skierniewice, HalinówNa sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 2200 m², położona w spokojnej i rozwijającej się części Skierniewic, w dzielnicy Halinów.Na terenie nieruchomości znajduje się drewniany dom ( 60m2) z pote...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

470 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
2200 m2
-
15754251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25229276 15754251 Na sprzedaż trzykondygnacyjny budynek w  Skierniewicach, na osiedlu Widok.Osiedle Widok jest jedną z największych dzielnic miasta, z kompletną infrastrukturą codzienną i dobrze rozwiniętą siecią komunikacji.Wciąż realizowane nowe inwestycje w tej cz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

758 000 PLN (2 369 zł/m2)

4
1
320 m2
1989
15876747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27550891 15876747 Dom w świetnej lokalizacji Skierniewice, Widok, os. PółnocneNa sprzedaż dom jednorodzinny (pow. 134m2) położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Skierniewicach. Dom piętrowy z podpiwniczeniem.Najważniejsze atuty nieruchomości: dos...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

930 000 PLN (6 643 zł/m2)

6
2
140 m2
1998
15683912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23900768 15683912 Na sprzedaż wyjątkowa działka w Skierniewicach - ul. Bielańska.Mam przyjemność zaprezentować niezwykle atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ulicy Bielańskiej w Skierniewicach.To idealna oferta dla osób, które chcą korzystać z miejskich udogodni...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

199 000 PLN (292 zł/m2)

-
-
682 m2
-
15667295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23597220 15667295 Nowoczesne mieszkania w ścisłym centrum Skierniewic, tuż przy rynku.Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj w doskonalą lokalizację!Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania w nowo wybudowanym apartamentowcu, zlokalizowanym w samym sercu miast...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

707 000 PLN (8 318 zł/m2)

4
1
85 m2
2025
15515438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20255454 15515438 Szukasz idealnej działki ? Chcesz wybudować dom w bezpiecznej, spokojnej okolicy blisko miasta?Zapraszam do zapoznania się z powyższa ofertą.Do sprzedania działka o powierzchni 950m2, zlokalizowana na bardzo atrakcyjnych obrzeżach Skierniewic. Dział...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

209 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
950 m2
-
15823698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633216 15823698 Zamieszkaj w samym sercu osiedla Widok w Skierniewicach. Mieszkania w tym miejscu sprzedają się najszybciej.Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe, duże, przestronne i ustawne mieszkanie przy ulicy Iwaszkiewicza. Lokal położony na 1 piętrze czteropiętrowego ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

495 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
63 m2
1981