• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Smolec

Znalezionych ofert: 21

15793147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26031845 15793147 Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 49 m², położone w miejscowości Smolec, Gmina Katy Wrocławskie, przy ulicy Lipowej. Cena nieruchomości wynosi 329 000 PLN. Mieszkanie znajduje się na parterze jednopiętrowego budynku zbudowanego w lata...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

329 000 PLN (6 854 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15883920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27684894 15883920 Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała komunikacja, w tym bliskość autostrady A4 i AOW, zapew...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

616 308 PLN (10 272 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15883919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27684891 15883919 Smolec to urokliwa miejscowość, która dzięki dobrze rozwiniętej miejscowej infrastrukturze oraz bliskości Wrocławia zyskała na popularność wśród swoich mieszkańców - codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskona...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

616 308 PLN (10 272 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15736736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24877691 15736736 Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała komunikacja, w tym bliskość autostrady A4 i AOW, zapew...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

562 948 PLN (9 876 zł/m2)

2
1
57 m2
2025
15756669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25259445 15756669 Do sprzedaży piękny dom wolnostojący w Smolcu, w zielonej części Osiedla Leśnego, idealny dla rodziny nawet 5-osobowej. Atuty: nowoczesne instalacje, fotowoltaika, monitoring oraz starannie zagospodarowana działka.LOKALIZACJA:Smolec – dynamicznie roz...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 890 000 PLN (9 450 zł/m2)

5
3
200 m2
2005
15815908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591545 15815908 Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała komunikacja, w tym bliskość autostrady A4 i AOW, zapew...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

632 868 PLN (10 548 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15815907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591255 15815907 Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała komunikacja, w tym bliskość autostrady A4 i AOW, zapew...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

573 024 PLN (9 550 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15797926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26159210 15797926 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż – przestronne, nowoczesne mieszkanie z balkonem i 2 miejscami parkingowymi, położone przy ul. Topolowej w Smolcu. To idealne miejsce dla osób szukających komfortowej przestrzeni...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

990 000 PLN (9 404 zł/m2)

5
2
105.27 m2
2019
15771122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25570210 15771122 Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą w kompleksie kameralnych budynków wielorodzinnych w Smolcu na przedmieściach Wrocławia. Idealne dla zawodowo związanych z Wrocławiem, a w życiu prywatnym ceniących ciszę, spokój i aktywność sportową i rekreację w ...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

680 000 PLN (10 291 zł/m2)

2
1
66.08 m2
2005