• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Sopot

Znalezionych ofert: 134

15840111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26766633 15840111 Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze Sopot 8 piętro po remoncieNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Sopocie, położone w wieżowcu na 8 piętrze, z którego rozciąga się piękny widok na morz...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 299 900 PLN (21 310 zł/m2)

3
1
61 m2
1970
15839100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26738585 15839100 OKAZJA !!! Atrakcyjna lokalizacja pasa nadmorskiego Sopotu i okazyjna cena !!Osiedle Marii Ludwiki to elegancki zespół apartamentowców z 2003 roku ,zamknięty , z zielonym dziedzińcem, z całodobową ochroną , w doskonałej lokalizacji Dolnego Sopotu - ...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 200 000 PLN (21 818 zł/m2)

2
1
55 m2
2003
15638445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23017200 15638445 Śliczna, kompaktowa kawalerka - przytulna, komfortowa, po kapitalnym remoncie ( nowe instalacje, podłogi, przearanżowane ściany, nowe sanitariaty, nowa stolarka drzwiowa i wyposażenie) ,położona na piątym piętrze budynku z windą. Budynek bez gazu, oc...

Sopot (Centrum) (Pomorskie, gm. Sopot)

460 000 PLN (27 059 zł/m2)

1
1
17 m2
1980
15711454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24402566 15711454 Unikalna oferta - pół domu 450 m od plaży!Urokliwy,dwurodzinny dom z ca 1906 roku., stojący na ładnej, słonecznej działce , o powierzchni 630m2, w znakomitej lokalizacji , przy spokojnej , jednokierunkowej uliczce Karlikowskiej, ca 450 m do plaży (6 ...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 540 000 PLN (19 744 zł/m2)

3
1
78 m2
1906
15190732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12125635 15190732 Absolutny rarytas- unikalna oferta !!!. Najlepsza lokalizacja pasa nadmorskiego Sopotu , mniej niż minuta do plaży , nadmorskich ścieżek spacerowo - rowerowych i przystani rybackiej Magiczne miejsce - Plac Rybaków z zachowanym urokiem i klimatem zwa...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

4 900 000 PLN (37 121 zł/m2)

4
2
132 m2
1914
15895142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27959973 15895142 Na sprzedaż w Sopocie Dolnym przestronne mieszkanie w niskim bloku o powierzchni 68 m²,zaledwie kilka minut od plaży , a jednocześnie na skraju ulicy w cichym zaułku .Mieszkanie usytuowane na 2- im piętrze w bloku 3 -piętrowym z ogrodzonym po...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 199 000 PLN (17 632 zł/m2)

4
1
68 m2
1968
15895379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962252 15895379 Na sprzedaż przestronne mieszkanie na ulicy Bohaterów Monte Cassino o powierzchni 84 m² z przynależną piwnicą o metrażu 13 m², położone w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście. Zaledwie 300 metrów od dworca oraz około 800 metrów od molo, co czyn...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

1 400 000 PLN (16 667 zł/m2)

2
1
84 m2
1930
15895126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa okolica 4 pok 85m2 SOPOT GÓRNY 27959921 15895126 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Górnym Sopocie. Funkcjonalny układ 4 pokoi, dwi...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

1 499 000 PLN (17 635 zł/m2)

4
2
85 m2
1975
15871737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje AQUARIUS Invest Komfort z halą i komórką 27474905 15871737 *** TYLKO U NAS !!! ***MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, dwustronne, rozkładowe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,63 m2, położone w Sopocie Górnym, na osiedlu Aquarius cenionego dewelopera Invest Komfort.W skład mieszkania wchod...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 389 000 PLN (30 867 zł/m2)

2
1
45 m2
2014
15850388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot Dolny 71m2 z podziałem na 3 mieszkania!! 26994623 15850388 Doskonała nieruchomość inwestycyjna z możliwością na 2 niezależne apartamenty lub 3 mikroapartamenty!Świetny układ - blisko plaży - możliwość dodatkowo możliwość adaptacji strychu 40 m2 !MIESZKANIE: Na sprzedaż rozkładowe, przestronne mieszkanie poło...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 300 000 PLN (18 310 zł/m2)

3
1
71 m2
1930
15849228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elegancki apartament - Sopot Dolny - Blisko plaży! 26962202 15849228 Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe w Sopocie Dolny.Doskonała lokalizacja - świetna inwestycja - blisko plaży !MIESZKANIE: Na sprzedaż  w pełni wyposażone oraz eleganckie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,30 m2. Jest położone w najbardziej pożądane...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

849 000 PLN (22 946 zł/m2)

2
1
37 m2
1925
14202560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 wykończone i niezależne mieszkania w Sopocie 57230 14202560 Na sprzedaż urządzone oraz zaprojektowane przez architekta wnętrz dwa dwupokojowe mieszkania w Sopocie. ATUTY:- stały miesięczny dochód wynajmuj z obu mieszkań,- bardzo dobry stan techniczny,- po remoncie kapitalnym kilka lat temu,- klimatyzacja,- wy...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 130 000 PLN (13 452 zł/m2)

4
2
84 m2
1960