• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Sosnowiec

Znalezionych ofert: 120

15756653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25258147 15756653 Wnętrze z oddechem.Sercem tego mieszkania jest przestrzeń, której na próżno szukać w nowym budownictwie. Salon (ponad 20 m²) jest ustawny i pełen światła dzięki dużemu oknu balkonowemu. Dwie sypialnie to prawdziwy ewenement; mają odpowiednio ok. 16 ...

Sosnowiec (Pogoń), gen. Stefana Grota-Roweckiego

399 999 PLN (5 873 zł/m2)

3
1
68.11 m2
1957
15785414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25879261 15785414 Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora! Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 7. piętrze w zadbanym budynku z windą na spokojnym...

Sosnowiec, Kaliska

369 000 PLN (6 049 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15897074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27993739 15897074 NOWOCZESNY APARTAMENT DWUPOZIOMOWY Z OGRÓDKIEM GREEN HOUSE TUWIMA SOSNOWIEC - NIWKA BEZ PROWIZJI !!! BEZ PCC !!! W GRATISIE 35 M 2 PODDASZA DO WLASNEJ ARANŻACJI Komfort, nowoczesność i prywatna przestrzeń do życia Na sprzedaż nowocze...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

516 150 PLN (5 433 zł/m2)

4
-
95 m2
2026
15894282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27938303 15894282 NOWOCZESNY APARTAMENT Z OGRÓDKIEM GREEN HOUSE TUWIMA SOSNOWIEC - NIWKA BEZ PROWIZJI !!! BEZ PCC !!! Komfort, nowoczesność i prywatna przestrzeń do życia Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 56,00 m² z prywatnym ogródkiem 30,...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

504 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
-
56 m2
2026
15897042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992735 15897042 O% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO NOWA CENA!!! -- 2 POKOJOWE MIESZKANIE --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC Centrum--- Oferujemy do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,03m2 usytuowane na VI II piętrze w bloku. Mieszka...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

239 900 PLN (5 579 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15897041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992734 15897041 O% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO NOWA CENA!!! -- 2 POKOJOWE MIESZKANIE --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC Centrum--- Oferujemy do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,03m2 usytuowane na VI II piętrze w bloku. Mieszkanie składa s...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

239 900 PLN (5 579 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15841607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26792286 15841607 SOSNOWIEC - MILOWICE 2 POKOJE III PIĘTRO OGÓLNODOSTĘPNY PARKING NIERUCHOMOŚĆ DO WŁASNEJ ARANŻACJI Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie M-3 o powierzchni 37 m² , położone na III piętrze niskiego bloku w bardz...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

189 000 PLN (5 108 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15896717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27986446 15896717 NA SPRZEDAŻ HALA MAGAZYNOWO - PRODUKCYJNA wraz z budynkiem socjalnym - Sosnowiec, ul. Niwecka 1. Nieruchomość zlokalizowana w Sosnowcu przy ul. Niweckiej 1 stanowi teren o charakterze przemysłowo-usługowym, wcześniej wykorzystywany przez firmę...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 200 000 PLN (2 069 zł/m2)

11
-
580 m2
-
15869058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27397742 15869058 DO SPRZEDAŻY KOMPLEKS BUDYNKÓW MAGAZYNOWO - PRODUKCYJNO - BIUROWYCH - Sosnowiec, ul. Niwecka 1. Nieruchomość zlokalizowana w Sosnowcu przy ul. Niweckiej 1 stanowi teren o charakterze przemysłowo-usługowym, wcześniej wykorzystywan...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

3 500 000 PLN (2 475 zł/m2)

11
-
1414 m2
-
15889584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27854580 15889584 Nieruchomość stanowi działkę gruntu oznaczoną numerem geodezyjnym 7114, położoną w obrębie ewidencyjnym 0009 - Milowice, o powierzchni 445 m², zlokalizowaną w Sosnowcu w rejonie ulicy Przygranicznej. Działka ma kształt regularny. Powierzchn...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

50 730 PLN (114 zł/m2)

-
-
445 m2
-
15870619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27434079 15870619 Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Węglowej o łącznej powierzchni 20517 m² w skład której wchodzą działki 86511, 86512, 14552 zapisane w księgach wieczystych KA1S000412172, KA1S000412165. Przedmiotowe działki maj...

Sosnowiec (Kazimierz górniczy) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 100 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
20517 m2
-
15870621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27434078 15870621 Nieruchomość, składa się z działek oznaczonych numerami geodezyjnymi 277811, 277812, 277813, 277814, 277815, 277816, 277817, 281510, 281511, 281512, 2777, 2644 o łącznej powierzchni 224243 m² zapisane w księdze wieczystej KA1S000880205. ...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

10 000 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
224243 m2
-