• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Stalowa Wola

Znalezionych ofert: 35

15852482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27033349 15852482 Przytulne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem 47,8 m² ul. Poniatowskiego 25, Stalowa WolaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m², położone na 1. piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku. Doskonała propozycja dla rodziny lub osób szuka...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

360 000 PLN (7 660 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15866401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320710 15866401 Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast miejskiego hałasu budzi Cię cisza i zapach lasu. Otwierasz okno, a za nim rozciąga się zieleń, która daje poczucie spokoju i prywatności. Kilka minut później możesz już być w centrum Stalowej Woli, ale wracając...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 180 000 PLN (12 967 zł/m2)

3
1
91 m2
2012
15648584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23271896 15648584 Na sprzedaż: Budynek magazynowy – mroźnia Stalowa Wola, ul. Starowiejska 6Cena: 1 700 000 złDobra lokalizacja Gotowy do użytkowania Po gruntownym remoncie Bez zastrzeżeń technicznychNa sprzedaż budynek magazynowy z funkcją mroźni chłodni o powie...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 700 000 PLN (1 627 zł/m2)

11
-
1045 m2
2015
15869679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27407155 15869679 Na sprzedaż przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji Stalowa Wola, ul. PopiełuszkiNa sprzedaż własnościowe mieszkanie z księgą wieczystą o powierzchni 47,5 m², położone na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku przy ul. Popiełuszki 3 w Stal...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

335 000 PLN (7 128 zł/m2)

2
1
47 m2
1956
15863275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27241993 15863275 Mieszkanie w centrum Stalowej Woli ul. Popiełuszki 55,89 m² parterNie przegap tej okazji zamieszkaj w sercu miasta i ciesz się codziennym komfortem oraz wygodą!Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,89 m²...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

440 000 PLN (8 000 zł/m2)

2
1
55 m2
1938
15877470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570354 15877470 Na sprzedaż mieszkanie w Stalowej Woli!Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,90 m², położone na I piętrze przy ul. Poniatowskiego 19.Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz osobnego WC, co zapewnia wygodę i ko...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

320 000 PLN (6 809 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15867110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27335379 15867110 Na sprzedaż mieszkanie  o powierzchni 39,38 m² w centrum miasta Stalowej Woli przy ul. Popiełuszki 5 !Mieszkanie jest w pełni wyposażone, dedykowane zarówno dla osób szukających własnego lokum, jak i inwestorów pod wynajem.Lokalizacja:Na sprzedaż jas...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

345 000 PLN (8 846 zł/m2)

2
1
39 m2
1964
15741923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24981729 15741923 Bank Pekao S.A. oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w centrum Stalowej Woli przy ul. Wolności 17Popiełuszki 9, stanowiącą udział 21443314 w działce nr 848 o powierzchni 1.342 m2, oddanej w użytkowanie wieczyste, zabudowanej budynkiem biurowym ...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

2 200 000 PLN (1 065 zł/m2)

1
-
2065.59 m2
-
15718514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24552654 15718514 NISKA CENA DUŻY METRAŻ CZYSTA KW Jeśli zależy Ci na dużym metrażu, dobrej cenie i w pełni uregulowanym stanie prawnym właśnie znalazłeś właściwe mieszkanie. 299 000 zł (do negocjacji) 57,8 m² 4. piętro balkon Na sprzedaż mieszkanie o dużym pote...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

299 000 PLN (5 246 zł/m2)

4
1
57 m2
1976
15833656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26879966 15833656 Cena: 1 699 000 zł (do negocjacji) Księga wieczysta czysta brak zadłużeń Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o pow. 230 m², wybudowany w 2015 r., położony bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 855 w Stalowej Woli świetna ekspozycja i w...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 699 000 PLN (7 387 zł/m2)

1
-
230 m2
2015
15850430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26996345 15850430 Mieszkanie na parterze - duży metraż - czysta księga wieczysta -  Stalowa Wola, ul. EnergetykówNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,34 m², położone na parterze w zadbanym bloku z cegły przy ul. Energetyków w Stalowej Woli.To oferta dla osób, które...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

479 999 PLN (8 136 zł/m2)

3
1
59 m2
1963
15729857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24768927 15729857 Nowa niższa cena! 295 000 zł zamiast 299 000 zł nadal do negocjacji! Stalowa Wola, ul. Partyzantów 42,85 m² na 1. piętrzeSzukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które urządzisz dokładnie po swojemu? To mieszkanie o powierzchni 42,85 m² na 1. pię...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

295 000 PLN (7 024 zł/m2)

2
1
42 m2
1967