• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Stok Lacki

Znalezionych ofert: 2

15894841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27949677 15894841 Działki budowlane 1050 m² Stok Lacki, ul. Gryczna MPZP MediaSzukasz idealnego miejsca na budowę domu lub rozwój biznesu tuż pod Siedlcami? Biuro Nieruchomości Metrohouse Siedlce prezentuje wyjątkową ofertę dwóch ustawnych działek w urokliwej i zie...

Stok Lacki (Mazowieckie, gm. Siedlce)

329 000 PLN (313 zł/m2)

-
-
1050 m2
-
14629054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24808 14629054 Polecam do zakupu, ładne, wymiarowe działki w Stoku Lackim. Na sprzedaż 7 działek budowlanych o powierzchni 1000 mkw. Do działek prowadzi droga wewnętrzna gruntowa, zjazd z ulicy Siedleckiej.Nieruchomość idealna pod inwestycję jak i również pod budo...

Stok Lacki (Mazowieckie, gm. Siedlce)

210 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
1000 m2
-