• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Straszyn

Znalezionych ofert: 73

15572239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna cena! | Pompa ciepła +foto | POD LASEM 21585415 15572239 LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana w Straszynie, który prężnie rozwija się od wczesnych lat dwutysięcznych. Większość tutejszej zabudowy powstała w XXI wieku a wokół rejonów zamieszkanych są hektary terenów zielonych, kilometry ścieżek rowerowych...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 380 000 PLN (6 900 zł/m2)

6
2
200 m2
2008