• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Sulejówek

Znalezionych ofert: 47

15895644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27962080 15895644 Atrakcyjna działka na sprzedaż.Znajduje się w Sulejówku, w spokojnej okolicy blisko terenów zielonych.Wymiary działki: 23m x 39 mWjazd na działkę od strony ZACHODNIEJ.Działka budowlana ( ZALESIONA) o powierzchni 904 m2 z uchwalonym Miejscowym Planem....

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

828 000 PLN

-
-
904 m2
-
15895495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962084 15895495 Nowoczesny Dom Jednorodzinny w Sulejówku - 2023 r, 5 Sypialni, Bez PCC!Przestronny dom w Sulejówku, z nowoczesną architekturą i ponadczasowym designem, czeka na Ciebie! Zbudowany na działce 602 m², oferuje idealne połączenie klasyki i nowoczesnych ro...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 649 000 PLN (9 369 zł/m2)

6
2
176 m2
2023
15869260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27404699 15869260 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizjiDziałka budowlana położona przy ulicy Krzywej na Ratajewie w Sulejówku.Działka ma powierzchnię 840m2, kształt ładnego prostokąta o wymiarach: szerokość frontowa - 22m i długość - 36m. Działka zabudowana ni...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

790 000 PLN

-
-
840 m2
-
15867358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27344454 15867358 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizjiNieruchomość położona przy ulicy Krzywej na Ratajewie w Sulejówku.Działka o powierzchni 840m2, prostokątna (22m36m), zabudowana niewielkim budynkiem mieszkalnym (powierzchnia użytkowa 51m2) oraz zabudowani...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

790 000 PLN (15 490 zł/m2)

2
1
51 m2
-
15887323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27780845 15887323 Serdecznie zapraszam na dzień otwarty wyjątkowego domu wolnostojącego w Sulejówku!TERMIN: 21 MAJA 2026 R. W GODZINACH 15:30-20:00To doskonała okazja, aby na własne oczy przekonać się o potencjale tej nieruchomości i poczuć jej niepowtarzalny klimatNi...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 333 000 PLN (6 665 zł/m2)

5
2
200 m2
1971
15868971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sulejówek – działka z domkiem kontenerowym 35 m² 27395640 15868971 Sulejówek - działka z domkiem kontenerowym 35 m² ul. Bagno 8Cena259 000 zł (do negocjacji)Podstawowe informacje● Lokalizacja: Sulejówek, ul. Bagno 8, obręb Ratajewo, powiat miński● Powierzchnia działki: 118 m²● Powierzchnia domu: 35 m²● Stan prawny:...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

259 000 PLN (7 400 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15779767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25786494 15779767 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1358 m², położona w spokojnej i zielonej części Sulejówka, przy ul. Muzycznej.Opis nieruchomości: Powierzchnia: 1357 m² Kształt: prostokąt (idealny pod zabudowę jednorodzinną) Ukształtowanie terenu: ...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

990 000 PLN

-
-
1357 m2
-
15862015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27221062 15862015 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o ogromnym potencjale komercyjnym, położona w strategicznym punkcie Sulejówka bezpośrednio przy skrzyżowaniu ul. Asfaltowej oraz Traktu Brzeskiego (droga o bardzo dużym natężeniu ruchu).Parametry dzia...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

3 630 000 PLN (850 zł/m2)

-
-
4270 m2
-
15766445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sulejówek Miłosna, 3-pokojowe z ogródkiem 25503328 15766445 Zapraszam na prezentację nowego, bezczynszowego mieszkania o powierzchni 86,58 m2 w Sulejówku Miłosna do którego przynależy ogródek - 110 m2.0% prowizji pośrednika!Stan: Gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim do samodzielnego wykończenia. W ofercie...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

798 000 PLN (9 279 zł/m2)

3
1
86 m2
2024
15364048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokojowy bliźniak - Sulejówek 16873691 15364048 Bliźniak o powierzchni 165m2 + poddasze 60m2 użytkowe.Parter: Salon z kuchnią (możliwość aranżacji jako aneks lub oddzielne pomieszczenie)łazienkagarażkotłowniaPiętro: 4 lub 5 sypialni (w zależności od preferencji),łazienka.Wyposażenie:Doskonała izol...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 699 999 PLN (10 897 zł/m2)

5
2
156 m2
2023
15884286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27698650 15884286 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o pow. 180 m2, położony w spokojnej i zielonej części Sulejówka - Miłosnej.Idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortu oraz dobrego dojazdu do Warszawy.Dom oferuje wygodną przestrzeń do życia. PARTER:...

Sulejówek (Miłosna) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 050 000 PLN (5 833 zł/m2)

5
2
180 m2
1971
15794001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26061403 15794001 Na sprzedaż dom w Sulejówku przy ulicy Rataja, położony na zadbanej, kształtnej działce o powierzchni 1490 m² i wymiarach 37 na 40 metrów. Teren jest równy, daje poczucie przestrzeni i pozwala na swobodne planowanie ogrodu, strefy rekreacyjnej lub do...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 990 000 PLN (5 103 zł/m2)

7
1
390 m2
1993