• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecinek

Znalezionych ofert: 69

15667294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23597219 15667294 W sprzedaży kawalerka o powierzchni 28 m2, położona w malowniczym Szczecinku. To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania w bliskim sąsiedztwie natury, z dostępem do parku i jeziora. Mieszkanie składa się z  pokoju, kuchni oraz łazienki. Je...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

119 000 PLN (4 250 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15660458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23464048 15660458 W sprzedaży urocze mieszkanie w centrum Szczecinka! Znajduje się ono w parterowym budynku z bezpośrednim wyjściem na wspólne podwórko, co zapewnia dodatkową przestrzeń do relaksu. Mieszkanie składa się z przytulnej sypialni z szafą w zabudowie, salon...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

319 000 PLN (6 255 zł/m2)

2
1
51 m2
1980
15866244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27316487 15866244 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaPrzestrzeń, która pracuje na Twój sukces – sprawdź ofertę hali produkcyjno-magazynowej!Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości komercyjnej położonej w Szczec...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

999 000 PLN (1 047 zł/m2)

1
-
954.57 m2
-
15765740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25483493 15765740 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.Oferta Inwestycyjna w samym sercu Szczecinka!Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w stylu kamienicy, która stanowi doskonałą okazję inwestycyjną dla osób poszukujących...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

6 450 000 PLN (4 072 zł/m2)

12
-
1584 m2
1995
15702739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24238888 15702739 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaPrzestrzeń, która pracuje na Twój sukces – sprawdź ofertę hali produkcyjno-magazynowej!Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości komercyjnej położonej w Szczec...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

499 000 PLN (772 zł/m2)

1
-
646.57 m2
-
15781732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25834108 15781732 Na sprzedaż oferuję przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 166 m², położony na osiedlu Zachód w Szczecinku, przy ul. Królowej Jadwigi. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 417 m², w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miast...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

688 000 PLN (4 145 zł/m2)

5
3
166 m2
1970
15884407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27700706 15884407 Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych?Ta oferta jest dla osób ceniących czas i komfort. Zapomnij o uciążliwych remontach i rosnących cenach materiałów. Tutaj po prostu odbierasz klucze, wnosisz walizki i parzysz kawę w swojej nowe...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

389 000 PLN (6 315 zł/m2)

3
1
61.6 m2
1990
15747889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25102889 15747889 Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,90 m2 usytuowane na 2 piętrze kamienicy przy ul. Sikorskiego 6.Mieszkanie składa się z:- 2 pokoi,- oddzielnej kuchni, - przedpokoju,- łazienki z WC.Do mieszkania przynależy piwnic...

Szczecinek, gen. W. Sikorskiego

259 000 PLN (6 658 zł/m2)

2
1
38.9 m2
1935
15290595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14894635 15290595 Obniżka CENY !!! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w centrum Szczecinka. Klimatyczna nieruchomość 2 lata temu przeszła gruntowny remont. Nowa instalacja elektryczna oraz hydrauliczna. Ciepła woda z piecyka gazowego. Wymienione zostały rów...

Szczecinek, Bolesława Limanowskiego

450 000 PLN (3 905 zł/m2)

3
1
115.24 m2
1934
15814583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671078 15814583 Szukasz stylowego wnętrza, którego utrzymanie kosztuje mniej niż abonament za telefon?Odkryj wyjątkowe mieszkanie w cichej enklawie tuż przy parku i jeziorze. To idealna propozycja dla osób, które chcą uciec od zgiełku miasta, nie rezygnując z dostęp...

Szczecinek, Kościuszki

490 000 PLN (6 282 zł/m2)

3
1
78 m2
1935
15883518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675206 15883518 Szukasz przestrzeni, która dopasuje się do Twojego stylu życia? Ta wyjątkowa nieruchomość łączy komfort przestronnego domu rodzinnego z funkcjonalnością obiektu inwestycyjnego. To idealna propozycja dla dużej rodziny, osób szukających domu dwupokolen...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

1 440 000 PLN (3 967 zł/m2)

11
3
363 m2
1985
15758379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25320049 15758379 Obniżka ceny.Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w Szczecinku przy ulicy Bukowej 15, działko nr 21 oraz 4341 o łączniej powierzchni 1520 m2, zabudowana domem mieszkalnym, jednorodzinnym wolnostojącym, piętrowym z poddaszem użyt...

Szczecinek, Bukowa

605 000 PLN (4 353 zł/m2)

5
3
138.99 m2
1985