• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Tarnów

Znalezionych ofert: 262

15651303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23334874 15651303 TYLKO U NAS !!! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,08 m 2 , położone na czwartym piętrze bloku, przy ul. Do Prochowni w Tarnowie . Mieszkanie składa się z dużego salonu, sypialni; dużej, jasnej kuchni oraz łazienki. W...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

228 000 PLN (4 750 zł/m2)

2
-
48 m2
1980
15897083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27993757 15897083 Działka budowlana 11,26 ar - Tarnów, Gumniska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 11,26 ar , położona w jednej z najbardziej poszukiwanych części Tarnowa - dzielnicy Gumniska. Nieruchomość stanowi doskonałą propoz...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

240 000 PLN

-
-
1126 m2
-
15862907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27233983 15862907 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 126m², położony przy ul. Nałkowskiej na Piaskówce w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Tarnowa. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 4 arów oferując ideal...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

498 000 PLN (1 218 zł/m2)

4
1
409 m2
1980
15863454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27248725 15863454 Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1181 m2, sprzedaż, 150 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. JEST MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU CAŁOŚCI- JEST TO 6 DZIAŁEK O POWIERZCHNIACH OD 10-1...

Tarnów Jezierny (Lubuskie, gm. Sława)

150 000 PLN

-
-
1181 m2
-
15863452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27248723 15863452 Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1001 m2, sprzedaż, 150 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. JEST MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU CAŁOŚCI- JEST TO 6 DZIAŁEK O POWIERZCHNIACH OD 10-1...

Tarnów Jezierny (Lubuskie, gm. Sława)

150 000 PLN

-
-
1001 m2
-
15863450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27248721 15863450 Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1045 m2, sprzedaż, 150 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. JEST MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU CAŁOŚCI- JEST TO 6 DZIAŁEK O POWIERZCHNIACH OD 10-1...

Tarnów Jezierny (Lubuskie, gm. Sława)

150 000 PLN

-
-
1045 m2
-
15863449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27248719 15863449 Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1508 m2, sprzedaż, 230 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. JEST MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU CAŁOŚCI- JEST TO 6 DZIAŁEK O POWIERZCHNIACH OD 10-1...

Tarnów Jezierny (Lubuskie, gm. Sława)

230 000 PLN

-
-
1508 m2
-
15863453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27248724 15863453 Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1256 m2, sprzedaż, 200 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. JEST MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU CAŁOŚCI- JEST TO 6 DZIAŁEK O POWIERZCHNIACH OD 10-1...

Tarnów Jezierny (Lubuskie, gm. Sława)

200 000 PLN

-
-
1256 m2
-
15863451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27248722 15863451 Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1001 m2, sprzedaż, 150 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. JEST MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU CAŁOŚCI- JEST TO 6 DZIAŁEK O POWIERZCHNIACH OD 10-1...

Tarnów Jezierny (Lubuskie, gm. Sława)

150 000 PLN

-
-
1001 m2
-
15862814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27230262 15862814 Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 50 m², położone na parterze odnowionej kamienicy w samym centrum Tarnowa . Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym - czysty, zadbany, nie...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

389 000 PLN (7 780 zł/m2)

2
-
50 m2
1930
15895172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27959967 15895172 Wyjątkowa działka pod budowę nowoczesnej willi z antresolą – prestiżowa lokalizacja . Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 16 arów, położona na malowniczej granicy Tarnów i Wola Rzędzińska, bezpośrednio przy lasku Lipie. Ponadto of...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 199 000 PLN (6 378 zł/m2)

4
2
188 m2
2025
15895248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961060 15895248 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mościckiego, usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji wykonanej około 3 lata temu.Lokal o praktycznym układzie składa się z: 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, przedpok...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

289 000 PLN (8 095 zł/m2)

2
1
35.7 m2
1970