• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Tomaszów Mazowiecki

Znalezionych ofert: 51

11337419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 80896 11337419 Wyremontowana kamienica o powierzchni 961,5 m2 w znakomitej lokalizacji Tomaszowa Maz. Kamienica z ogromnym potencjałem. Usytuowana na przestronnej, w kształcie kwadratu, narożnej działce o pow 1665 m2, przy rondzie o największym natężeniu ruchu z w...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

3 000 000 PLN (3 122 zł/m2)

11
-
961 m2
1936
15124854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10411405 15124854 Działka zabudowana o powierzchni 1555 m2, w śródmiejskiej dzielnicy Tomaszowa Mazowieckiego. Do sprzedaży 100% udziałów w Spółce działającej od ponad 30 lat, z całym wyposażeniem. Na zagospodarowanej działce, poprzez zabudowę budynkiem biurowym piętr...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

2 400 000 PLN (1 807 zł/m2)

11
-
1328 m2
-
14918242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4687991 14918242 Wolnostojący dom, z dala od głównej jezdni, w świetnej lokalizacji Tomaszowa Mazowieckiego. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 107,60 m2, usytuowany na działce 764 m2. Dojazd do posesji jest wspólny z udziałem zakupu w drodze dojazdowej. Dom...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

599 000 PLN (5 598 zł/m2)

2
1
107 m2
1982
13892213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2199093 13892213 Do sprzedania lokal handlowo- usługowy o powierzchni 68 mkw w centrum Tomaszowa Mazowieckiego! Lokal idealnie nadaje się na punkt obsługi klienta, sklep, bank itp. Położenie w bardzo ruchliwym miejscu, ogólnodostępne miejsca parkingowe. Lokal wyremon...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

499 000 PLN (7 338 zł/m2)

11
1
68 m2
1980
13892071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 2198939 13892071 Obiekt gastronomiczno- usługowy w doskonałej lokalizacji Tomaszowa Maz. Oferujemy Państwu obiekt idealny pod gastronomię. Lokal po byłej restauracji, z pokojami sypialnymi. Bezpośrednie sąsiedztwo jedynego w Polsce krytego Toru Lodowego, stwarza ...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

700 000 PLN (2 414 zł/m2)

11
-
290 m2
-
13892050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2198927 13892050 Działka budowlana z warunkami zabudowy o powierzchni 4438 m2. Oferujemy Państwu działkę budowlaną z WZ, o powierzchni 4438 m 2, z przeznaczeniem na budownictwo: wielorodzinne, jednorodzinne, biurowe lub halę handlowo-usługową. Działka znajduje się w...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

1 190 000 PLN (268 zł/m2)

-
-
4438 m2
-
14942558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 5244855 14942558 Dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 55,80 m2, z garażem i działką, w zabudowie szeregowej . Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,80 m2, po generalnym remoncie, włącznie z instalacją wodną i elektryczną. Wnętrze wykończone w podwyższonym standardz...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

410 000 PLN (7 455 zł/m2)

2
1
55 m2
1964
13892132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2199046 13892132 Lokal dwu kondygnacyjny w świetnej lokalizacji Tomaszowa Mazowieckiego. Lokal o powierzchni 92 m2 plus taras 20 m2,usytuowany na dużym osiedlu bloków. Lokal można przystosować pod każdy rodzaj działalności. Idealne miejsce pod punkt usługowo-handlowy...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

158 536 PLN (1 723 zł/m2)

11
-
92 m2
1998
14603186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 148377 14603186 Mieszkanie 4 pokoje z kuchnią po remoncie z garderobą! Mieszkanie znajduje się na ul Żwirki i Wigury na parterze. Posiada odrębne 4 pokoje z których zrobiony jest salon, sypialnia, garderoba oraz pokój dziecka jak również spory przedpokój. Do mieszka...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

355 000 PLN (6 228 zł/m2)

4
1
57 m2
1965
14439092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 127686 14439092 Piętrowy dom posadowiony na niedużej działce z możliwością aranżacji poddasza. Dom posiada piętro oraz poddasze z możliwością aranżacji na pokoje mieszkalne. Na parterze znajdują się duży salon, kuchnia, łazienka, pokój, hall i weranda. Na pierwszym ...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

650 000 PLN (2 372 zł/m2)

5
2
274 m2
1991
13984608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 101609 13984608 Działka budowlana w centrum miasta Tomaszowa Mazowieckiego! Działka o powierzchni 930 m2 usytuowana przy jednej z głównych ulic Tomaszowa Maz.Działka z przeznaczeniem na zabudowę wielorodzinną, usługowo- mieszkaniową. Wszystkie media w drodze przy dz...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

446 400 PLN (480 zł/m2)

-
-
930 m2
-
14346401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki - lokal na biuro i nie tylko 15754 14346401 TOMASZÓW MAZOWIECKI - do sprzedaży lokal biurowy w centrum miasta. Budynek to obiekt o charakterze usługowym położony obok Kościoła Św. Antoniego, budynków Urzędu Miasta, Sądu, ZUS-u,  w pobliżu szpitala i Starostwa Powiatowego. Budynek w którym mieś...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

50 000 PLN (1 515 zł/m2)

3
-
33 m2
1960