• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Tupadły

Znalezionych ofert: 26

15785292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do w Tupadłach - to dobra inwestycja 25872566 15785292 DOM WOLNOSTOJĄCY Z POKOJAMI DLA PRACOWNIKÓWLOKALIZACJA:Tupadły to malownicza miejscowość sąsiadująca z Jastrzębią Góra, jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego Wybrzeża. Urok Jastrzębiej Góry, będącej najdalej na północ wysun...

Tupadły (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 120 000 PLN (4 133 zł/m2)

11
5
271 m2
1998
15244273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOMKI nad Morzem Jastrzębia G. TUPADŁY 13667056 15244273 SIEDEM nowoczesnych domów nad MORZEM na działce 2000 m2 Gotowy produkt turystyczny do przejęcia wraz z nazwą i opiniami klientów. LOKALIZACJA:Do sprzedania siedem  luksusowych domów zlokalizowanych w nadmorskiej miejscowości Tupadły na granicy Jastrz...

Tupadły, Maślakowa

6 300 000 PLN (10 500 zł/m2)

10
-
600 m2
2018