• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wałbrzych

Znalezionych ofert: 32

15735385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24854672 15735385 lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 34,98m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 90 wraz z udziałem wynoszącym 74610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie ...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

46 000 PLN (1 353 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15870575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27431992 15870575 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu - dzielnica Nowe Miasto. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,66 m² , położone na 2. piętrze kamienicy w spokojnej i dobrze skomunikowanej czę...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

139 000 PLN (3 089 zł/m2)

2
-
45 m2
1930
15870419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27428119 15870419 Wyobraź sobie miejsce, w którym słyszysz własne myśli, nigdzie nie gonisz, nic nie musisz. Miejsce, gdzie spokój i harmonia to nowe synonimy luksusu. Możesz go zdefiniować po swojemu. Zapraszam do najspokojniejszej części Wałbrzycha - Lubiechowa.Dom ...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

2 400 000 PLN (8 571 zł/m2)

9
2
280 m2
1975
15857750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 8 pokojowe 27133093 15857750 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena 325 netto + 23% VATNa sprzedaż budynek inwestycyjny z dużym potencjałem adaptacyjnym położony w centrum Wałbrzycha przy ul. Słowackiego.Nieruchomość o powierzchni około 335 m² składa się z 5 kondygnac...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

399 999 PLN (1 194 zł/m2)

8
-
335 m2
-
13712556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3963 13712556 Przedmiotem sprzedaży są połączone funkcjonalnie nieruchomości obejmujące własność zabudowanej nieruchomości gruntowej oraz odrębną własność lokalu niemieszkalnego - szczegóły w Materiałach Informacyjnych.Przedmiotowa nieruchomość składa się z dwóch ...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

1 300 000 PLN (1 209 zł/m2)

11
-
1075 m2
-
15886724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27765999 15886724 Adres do korespondencji:TAURON Dystrybucja S.A.Oddział w Wałbrzychuul. Piotra Wysockiego 11, 58-300 Wał[email protected]: +48 32 606 0 616 TAURON Dystrybucja S.A. zs w Krakowie, ul. Podgórska 25A,31-035 Kraków Oddział w Wałbrz...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

519 500 PLN (640 zł/m2)

1
-
811.94 m2
-
15885484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27732784 15885484 Sprzedam mieszkanie w Wałbrzychu, dzielnica Sobięcin, w pobliżu Galerii Victoria, blisko centrum, dobra komunikacja. Mieszkanie mieści się w ocieplonej kamienicy, na I pietrze, od strony północnej, jest jasne, widne, latem nieupalne. Czysta i zadbana...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

130 000 PLN (2 653 zł/m2)

1
-
49 m2
1910
15377261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17162817 15377261 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam lokal użytkowy w Domu Towarowym w Śródmieściu Wałbrzycha; ul. Słowackiego 7.IV piętro z windą, 377 m kw.; lokal przeznaczony na działalność biurową, usługową, handlową, magazynową. Ogłoszenie dodane do w...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

565 500 PLN (1 500 zł/m2)

11
-
377 m2
-
15869322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27406450 15869322 Kontakt telefoniczny: 510180181Budynek z potencjałem 350mkw + schron 350mkwSpokojna dzielnica ,teren po byłej kopalni Mieszkoul Górnicza 2nieograniczone możliwościBiuradziałalnośc gospodarczahostel dla obcokrajowcówbaza noclegowa dla firmmieszkaniaoś...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

560 000 PLN (1 600 zł/m2)

10
-
350 m2
1970
15865269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje do zamieszkania 27291231 15865269 Nieruchomości ApartamentKrzysztof Naskręt513 383 154         Przytulne 2 pokoje z balkonem - Wyposażenie w cenie!Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,13 m², zlokalizowane na 4 piętrze w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie). To ideal...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

239 000 PLN (7 469 zł/m2)

2
1
32 m2
1970
15860905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27188680 15860905 Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wygodne i przytulne mieszkanie w Wałbrzychu, dzielnica Nowe Miasto . Lokalizacja: Nowe Miasto, Wałbrzych Powierzchnia: 37,01 m² Cena: 154 000 zł Opis lokalizacji: Nowe Miasto to s...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

154 000 PLN (4 968 zł/m2)

1
-
31 m2
1930
15844495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26840167 15844495 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Lokalizacja: Wałbrzych - dzielnica Piaskowa Góra Cena: 299 000 zł (do negocjacji) Opis nieruchomości Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,5 m&su...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

299 000 PLN (7 475 zł/m2)

2
-
40 m2
1966