• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Bemowo

Znalezionych ofert: 282

15864758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27272341 15864758 Na sprzedaż lokal o powierzchni 79,3 m², położony na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2002 roku, przy ul. Bolkowskiej na warszawskim Bemowie.Lokal stanowi odrębną nieruchomość mieszkalną z założoną księgą wieczystą, natomiast obecnie jest zaadaptow...

Warszawa (Bemowo), Bolkowska

1 250 000 PLN (15 763 zł/m2)

5
-
79.3 m2
2002
15796041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Leśne – 78,56 m² 4 pokoje, z widokiem na park, tuż przy Forcie Bema 26110333 15796041 Szukasz przestronnego, rodzinnego w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Bemowa — gotowego do zamieszkania od razu? Ta rodzinna nieruchomość o powierzchni 78,56 m² to oferta jedyna w swoim rodzaju. Wysoki standard. Klimatyzacja. Rok te...

Warszawa (Bemowo), ul. Obrońców Tobruku 23

1 500 000 PLN (19 084 zł/m2)

4
1
78.6 m2
2009
15732202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24799210 15732202 Na sprzedaż lokal usługowy na Bemowie, z najemcą Empik✔ Lokal w ciągu lokali usługowych ✔ Rozkładowa powierzchnia 170 m2 ✔ Bardzo dobry punkt Bemowa✔ W ciągu lokali usługowych✔ Aktywna umowa najmu do 2029Lokal w budynku mieszkalno–usługowym wśró...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (12 059 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15870885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje I balkon I metro 27443042 15870885 2 POKOJE Z BALKONEM I PRZY METRZENa sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,12 m² znajdujące się na I piętrze w budynku z 2017 roku na Bemowie przy ulicy Rayskiego. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym i strzeżonym os...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 270 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15797593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26153937 15797593 OPIS MIESZKANIA Przestronne, pełne światła 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m², położone w kameralnej, gruntownie odnowionej kamienicy z lat 50-tych. Wnętrze zachwyca konsekwentnie prowadzonym stylem – połączeniem n...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 728 000 PLN (18 000 zł/m2)

3
1
96 m2
-
15797594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26153938 15797594 OPIS MIESZKANIA Przytulna, funkcjonalnie zaprojektowana kawalerka o powierzchni 27,6 m², zlokalizowana w kameralnej kamienicy na Bemowie, z niezależnym wejściem, zapewniającym pełną prywatność. Mieszkanie jest jasne, usta...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

496 800 PLN (18 400 zł/m2)

1
1
27 m2
-
15891145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27889989 15891145 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15871326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo, 3 pokoje w super lokalizacji 27465277 15871326 BEMOWO - 3 oddzielne pokoje z kuchnią i aneksem jadalnym, w świetnej lokalizacji.OKOLICAWokół osiedla dużo zieleni, cisza i spokój. W pobliżu rozwinięta pełna infrastruktura: sklepy w tym centrum handlowe, szkoły, przedszkola, restauracje, plac zabaw...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
1
62 m2
1981
15857020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo - cztery pokoje blisko Parku Forty Bema 27107824 15857020 Bemowo - 4 pokoje blisko Parku Forty BemaUWAGA - zdjęcie główne jest propozycją aranżacji salonu.LOKALIZACJA i OKOLICALokal znajduje się w dzielnicy z rozwiniętą infrastrukturą, blisko terenów zielonych Forty Bema. Cicha i zielona okolica, jednocześn...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

885 000 PLN (11 959 zł/m2)

4
1
74 m2
1989
14610566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 15750 14610566 Bemowo Groty - dwupokoleniowy, trzy poziomowy dom po remoncie. Segment skrajny o powierzchni całkowitej ok. 300 m2, położony na działce 359 m2 w centrum cichego i spokojnego osiedla domków jednorodzinnych Groty na Starym Bemowie. Osiedle leży w otocz...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 399 000 PLN (7 997 zł/m2)

8
3
300 m2
1978
14102341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo - dom na kilku poziomach 15741 14102341 Wygodny dom na Bemowie - Lotnisku, o powierzchni całkowitej 440m2, rozłożony na czterech poziomach. Dom ma 6 pokoi, cztery łazienki, kuchnię wyposażoną w zabudowę i AGD, garaż na 2 samochody, plus możliwość parkowania przed domem. Grunt pod budynkiem...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 000 PLN (5 682 zł/m2)

6
4
440 m2
2000
14103271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo - wygodne 104 m od zaraz 15742 14103271 Bemowo - wygodne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 103,7 m2 przy ul. Kawy Franciszka.Lokal ma możliwość adaptacji na cztery pokoje. Mieszkanie położone jest w budynku z 1997 roku bez windy, składa się z pokoju dziennego o powierzchn...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (10 583 zł/m2)

3
2
103 m2
1997