• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 528

15795349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie. Tarchomin. 50m2. Wyposażone. 26094138 15795349 OFERTA DOSTĘPNA BEZPOŚREDNIO ! Mieszkanie z 2005 roku. Częściowo wyremontowane w 20223r. Znajduje się na strzeżonym zadbanym osiedlu. Cicha okolica. Blok przylega do terenu kościelnego. Stary Tarchomin. Okna wychodzą na podwórko. W salonie znajdują s...

Warszawa (Białołęka), ul. Świderska 113b

780 000 PLN (15 600 zł/m2)

2
1
50 m2
2005
15894765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948616 15894765 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33m2 składa się z:-salonu z kuchnią-sypia...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

430 000 PLN (13 030 zł/m2)

2
1
33 m2
2003
15894770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27948620 15894770 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Leona Berensona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 93 m2 składa się z:Poziom pierwszy:- salon z ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (14 516 zł/m2)

4
2
93 m2
2015
15894751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948478 15894751 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypial...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

965 600 PLN (14 200 zł/m2)

3
1
68 m2
2014
15894707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27948436 15894707 Największym luksusem staje się dziś przestrzeń – a tutaj możesz zdecydować, ile jej naprawdę chcesz. Odkryj na nowo sielski dom z prywatnym ogrodem w sercu Białołęki, teraz z możliwością powiększenia działki! Jedne domy robią wrażenie metrażem, inne...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 150 000 PLN (9 375 zł/m2)

7
3
336 m2
2008
15894733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948361 15894733 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,8m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym,-drugi ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 999 PLN (15 748 zł/m2)

2
1
50.8 m2
2003
15894695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948175 15894695 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Krzyżówki - osiedle Atal Marina IIIBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,60m2 składa się z:-kuchni,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (16 350 zł/m2)

2
1
52.6 m2
2017
15894664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948171 15894664 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,55m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dw...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 999 PLN (18 674 zł/m2)

3
1
53.55 m2
2012
15894659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948161 15894659 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Trakt Nadwiślański BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,48m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (24 492 zł/m2)

2
1
33.48 m2
2022
15894652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948037 15894652 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Dionizosa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,5 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (14 304 zł/m2)

3
1
39.5 m2
2026
15888955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z garażem 60,74 m2, Warszawa Żerań 27832950 15888955 Sprzedaż I 940 000 zł I Parter 3 pokoje 60,74 m2 z ogródkiem 25,66 m2 I Garaż 60 000 zł I Warszawa Żerań ul. KrzyżówkiPrzedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,74 m2, z ogródkiem 25,66 m2 oraz miejscem postojowym w g...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (15 667 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15890476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment środkowy 111,5 m2, Warszawa Białołęka 27877472 15890476 SPRZEDAŻ I 1 220 000 zł I SEGMENT ŚRODKOWY 111,5 m2 WARSZAWA ZIELONA BIAŁOŁĘKA ODDANE DO UŻYTKOWANIA !!!Zakup bezpośrednio od dewelopera ! Bez podatku PCC ! Kupujący nie płaci prowizji !!!Przedmiotem sprzedaży jest 3 poziomowy lokal mieszkalny w sta...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (10 991 zł/m2)

5
2
111 m2
2025