• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 226

15822524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650607 15822524 Duży dom w dobrej lokalizacji.Parter: duży hall z wejściami do kuchni(10,5m 2 ) , wc dla gości ,salonu(63m 2 ) ,pokoju(16m 2 ) połączonego z sypialnią(17,5m 2 ) i łazienką(12,3m 2 ).Z salonu i sypialni wyjście do ogrodu na taras. Między kuchnią a sal...

Warszawa (Bielany), Pasymska

3 600 000 PLN (8 000 zł/m2)

8
1
450 m2
1993
15867139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużym potencjałem | Ogród | Stare Bielany 27335837 15867139 DOM W ZABUWIE BLIŻNIACZEJ Z DUŻYM POTENCJAŁEM  STARE BIELANY(English version below)Na sprzedaż oferujemy dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych i urokliwych części Warszawy - na Starych Bielanach, przy kameralnej ulicy Kleczewskiej. To ide...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 499 000 PLN (22 574 zł/m2)

8
2
155 m2
-
15806241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26330770 15806241 Wykończony w dobrym stylu - komfort, przestrzeń i wygoda. Idealne mieszkanie dla pary lub rodziny z fenomenalnym widokiem z tarasu na ostatnim piętrze budynku. Na wyróżnienie zasługuje obszerny salon ze strefą relaksu, tarasem i jadalnią połączoną z ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 000 PLN (14 012 zł/m2)

3
1
82 m2
2011
15888977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27837131 15888977 Mieszkanie 3 pokoje - 50,70m2!!! Znajduje się na 10 piętrze11. Posiada przepiękny rozległy widok na wschód i zachód. Jest jasne i ciche. Bardzo dobrze rozplanowane,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (14 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1975
15879052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi | taras | garaż | Las Bielański 27607375 15879052 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowy dom na warszawskich Bielanach przy ul. Łomiańskiej z zabudową jednorodzinną.Nieruchomość składa się z czterech kondygnacji, posiada taras oraz ogród i oferuje bardzo funkcjonaln...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 499 000 PLN (14 109 zł/m2)

5
3
248 m2
2003
15776695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Bielany | 2 pok. | Gotowe do wprowadzenia | 25716265 15776695 Biuro Nieruchomosci Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach z widokiem na panoramę Warszawy.Na niemal 39 m2 składają się:- duży pokój z aneksem kuchennym- sypialnia- łazienka z toaletą i prysznicem- k...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
38 m2
2020
15856370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Bielany/Chomiczówka| 2 pok. | Zieleń | Cisza | 27088757 15856370 Biuro Nieruchomosci Pure Estates z przyjemnością prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Chomiczówce.Na 50 m2 składają się:- duży pokój z wyjściem na balkon 6m2 - widna kuchnia otwarta na pokój- sypialnia - korytarz- łazienka z prysznicemMie...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (18 800 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15856180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Bielany | 3 pok. | Komunikacja | 27085855 15856180 Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach.Na 51 m2 składają się:- pokój połączony z widna kuchnią- dwa mniejsze pokoje- korytarz- łazienka z prysznicem.Dwustronne lokum z ekspozycją wschód - zachód, z...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (15 588 zł/m2)

3
1
51 m2
1972
15802919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bielany | 4 pokoje | widok | park Kępa Potocka 26283231 15802919 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Gwiaździstej.Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynku.Na powierzchnię 88m2...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (14 545 zł/m2)

4
1
88 m2
1980
15885504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27733466 15885504 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, Rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan i Żoliborza na ul.Kochanowskiego 8 b w Warszawie.To idealna propozycja dla Pary lub...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 215 000 PLN (23 993 zł/m2)

4
-
134 m2
2012
15884898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom na Młocinach 27714346 15884898 Do kupienia 5-pokojowy segment narożny 149,64 m2 (powierzchnia całkowita 209 m2) na działce 332 m2, Bielany Młociny.Stan deweloperski zamknięty, z możliwością dokupienia wykończenia dopasowanego pod indywidualne potrzeby nowego właściciela. Spokojna,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 250 000 PLN (10 766 zł/m2)

5
4
209 m2
2026
15878235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 4 pokoje, osobna kuchnia, bez KW 27591392 15878235 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 80m2, piętro 210, z windą, w budynku z 1983r., Bielany Chomiczówka.Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjne pod wynajem. Meble ruchome w cenie. Mieszkanie to:* salo...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 240 000 PLN (15 500 zł/m2)

4
-
80 m2
1983