• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 201

15893540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27913687 15893540 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. Niepodległości BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1931NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 112,5m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-5 ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (19 556 zł/m2)

5
1
112.5 m2
1931
15892448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898779 15892448 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Stanisława SkarżyńskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,77m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiMieszkanie własnościoweCzynsz ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (15 608 zł/m2)

2
1
46.77 m2
1961
15890426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27877086 15890426 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. PandyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 130m2 składa się z:-przestronny salon z otwartą kuchnią,-4 do...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 330 000 PLN (17 923 zł/m2)

5
2
130 m2
2000
15889221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845995 15889221 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-syp...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (19 778 zł/m2)

2
1
45 m2
2008
15893423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910997 15893423 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Gorlickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,5m2 składa się z:-Oddzielna kuchnia – okno od strony...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (15 465 zł/m2)

2
1
35.5 m2
1972
15890655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882893 15890655 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆLokal zgodnie z księgą wieczystą ma charakter mieszkalny, jednak aktualnie został zaadaptowany na cele biurowe, dzięki czemu idealnie sprawd...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 492 000 PLN (19 006 zł/m2)

3
1
78.5 m2
2009
15889367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27848906 15889367 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 rokuBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowej kamienicy Rok budowy: 1957NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:-salonu z aneksem ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
34 m2
1957
15888474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814355 15888474 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Geodetów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,5m2 składa się z:-salonu,-oddzielnej, widnej kuchni,-s...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (18 904 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1975
15887284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780239 15887284 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Mołdawskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

587 000 PLN (20 964 zł/m2)

2
1
28 m2
1975
15887283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780232 15887283 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Karola Dickensa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,95m2 składa się z:- salon - 17,5 m²- dwie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

771 000 PLN (16 422 zł/m2)

3
1
46.95 m2
1969
15885968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745046 15885968 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. KorotyńskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,3m2 składa się z:-holu wejściowego z wnęką,-oddz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (14 604 zł/m2)

2
1
49.3 m2
1976
15884335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27699269 15884335 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1985NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 23,47m2 składa się z:-pokój dzienny z wyjściem na balk...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

485 000 PLN (20 665 zł/m2)

1
1
23.47 m2
1985