• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 259

15886187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27749892 15886187 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Markowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki. Lokal przeszedł kompleks...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 892 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15894639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne studio z pięknym widokiem 27948104 15894639 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 30 m2, piętro 510 z windą, w budynku z 1965r.,Stara Praga.Faktyczna powierzchnia 33,6m2 (po usunięciu ścianek działowych), gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki lub pary, gotowiec inwestycyjny pod w...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (21 000 zł/m2)

1
-
30 m2
1965
15886154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27749625 15886154 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 18 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,4m2 składa się z:-pokój o pow. 19 m2 z dużą, ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (17 438 zł/m2)

1
1
32.4 m2
1976
15883374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675052 15883374 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Blaszanej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,97m2 składa się z:-dwóch odrębnych pokoi, -wid...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (18 393 zł/m2)

2
1
36.97 m2
1966
15881945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653309 15881945 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Zachariasza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,94m2 składa się z:- Przestronny salon – 19,...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

825 000 PLN (16 196 zł/m2)

2
1
50.94 m2
2008
15885906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27743643 15885906 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:-poko...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (18 571 zł/m2)

1
1
28 m2
1960
15884118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695290 15884118 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wrzesińskiej w Porcie PraskimBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24,28m2 składa się z:-pokoju ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (26 730 zł/m2)

1
1
24.28 m2
2019
15882106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem Gocławek | kameralny budynek 27657316 15882106 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe (Gocławek), ul. Jordanowska 18Metraż: 41,39 m² + balkon 4,50 m²Piętro: 23Rok budowy: 2025Standard wykończenia: Stan deweloperskiStan prawny: Odrębna własność z własnością gruntuCena: 734 673 złM...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

734 673 PLN (17 919 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15877274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla rodziny | Dobra Lokalizacja | Cicho 27563840 15877274 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 78,97 m², położonego przy ul. Gdeckiej 5 na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz dwoma balkonami, które zwiększają kom...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 130 000 PLN (14 487 zł/m2)

4
1
78 m2
2001
15882173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | 73m2 | Gocławek | kameralny budynek 27658008 15882173 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe (Gocławek), ul. Jordanowska 18Metraż: 73,11 m² + balkony 9 m² Piętro: 23Rok budowy: 2025Standard wykończenia: Stan deweloperskiStan prawny: Odrębna własność z własnością gruntuCena: 1 261 148 zł...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 261 148 PLN (17 276 zł/m2)

4
1
73 m2
-
15801371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne studio w kamienicy 26238529 15801371 Do kupienia 1-pokojowe mieszkanie 38m2, piętro 34 bez windy, w budynku z 1932r. Praga-Północ, Nowa Praga. Idealne dla singlasingielki, pary lub inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to: * salon z wyjściem na balkon: kanap...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (16 816 zł/m2)

1
-
38 m2
1932
15802441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje z ogródkiem 26266788 15802441 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 35m2, parter7 z windą, w budynku z 2025 r., Praga Północ, Nowa Praga.W stanie deweloperskim, idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 114 zł/m2)

2
-
35 m2
2025