• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 478

15893480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe 2 pokoje z aneksem kuchennym, parking 27913375 15893480 Do kupienia dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 47,95m2, piętro 45 z windą, w budynku z 2021r., Praga-Południe Kamionek.Gotowe do wprowadzenia się po ewentualnym odświeżeniu, dostępne z meblami lub bez. Idealne dla singlasingielki lub pary, także jak...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 213 zł/m2)

2
-
47 m2
2021
15830883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cztery jasne pokoje, balkon, piwnica 26680103 15830883 Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie 56m2, piętro 66 z windą, w budynku z 1970 r. Praga-Południe Gocław.Do remontu, super dla rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to: * przechodni salon z balkonem francuskim: kredens, szafki; * sypia...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (11 786 zł/m2)

4
-
56 m2
1970
15881541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe, nowoczesne 3 pokoje, meble w cenie 27637929 15881541 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 49 m2, piętro 1317 z windą, w budynku z 2018r., Praga-Południe Gocław.Ustawne, jasne, po odświeżeniu, meble i sprzęt w cenie. Idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z an...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (20 204 zł/m2)

3
-
49 m2
2018
15890670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882883 15890670 3-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe – ul. SzaserówBUDYNEK OSIEDLEMieszkanie położone jest na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2010 roku.NIERUCHOMOŚĆLokal o powierzchni 63,35 m² składa się z:przestronnego salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (15 609 zł/m2)

3
1
64 m2
2010
15886706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27765494 15886706 Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 1 piętrze osiedla Metro Art przy ul. Żupniczej 24 w Warszawie.To propozycja dla osób, które cenią miejski styl życia, wygodę i dobrą inwestycję kapitału.Lokal składa się z:- przes...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2024
15886160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27749631 15886160 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Tadeusza ManteufflaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 9 piętrowym budynku. Winda do piętra 8.Rok budowy: 1987NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z:-...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (14 021 zł/m2)

2
1
47 m2
1987
15885009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27715283 15885009 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Suchodolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1953NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z:-Salon oraz sypialnia: Ust...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (14 212 zł/m2)

2
1
52 m2
1953
15884970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27714772 15884970 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1982NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43,8m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (14 840 zł/m2)

3
1
43.8 m2
1982
15882680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673052 15882680 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,26m2 składa się z:-pokoju dzienn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

540 000 PLN (16 739 zł/m2)

1
1
32.26 m2
1965
15882010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27654577 15882010 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,14m2 składa się z:-trzech po...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 295 000 PLN (19 288 zł/m2)

3
1
67.14 m2
2016
15881989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653812 15881989 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. WandyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,50m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-sypialni,-ła...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

731 250 PLN (19 500 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1961
15881951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653310 15881951 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 80-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (14 375 zł/m2)

3
1
64 m2
1980