• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 257

15894795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27949013 15894795 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wołomińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,1m2 składa się z:-pokoju dziennego z anekse...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

510 000 PLN (16 944 zł/m2)

1
1
30.1 m2
1974
15894799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948999 15894799 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Floriańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 6070-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z:-pokoj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (21 000 zł/m2)

1
1
30 m2
1960
15890435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877083 15890435 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Brechta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 50-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-salonu,-sypialn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (16 571 zł/m2)

2
1
35 m2
1950
15894550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944553 15894550 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Radzymińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,5m2 składa się z:-widnej kuchni,-trzech ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (15 258 zł/m2)

3
1
48.5 m2
1979
15893657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915377 15893657 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Starzyńskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,1m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- piwnic...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (17 354 zł/m2)

2
1
46.1 m2
1939
15894565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944549 15894565 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Łochowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1934NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:- duży ok. 22 m2 salon z dwo...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

497 000 PLN (14 200 zł/m2)

1
1
35 m2
1934
15889415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849850 15889415 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Witkiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 30-tych, kamienica składa się z pięciu mieszkań, położona w kolonii ŚliwiceN...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

1
1
34 m2
1930
15893587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914880 15893587 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Szwedzkiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,93m2 składa się z:- Pokój dzienny z aneksem kuchennym - TV, meble, lodówka, piekarnik...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (21 538 zł/m2)

2
1
39.93 m2
2020
15890367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27875895 15890367 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Konopackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w zabytkowej części odrestaurowanej kamienicyNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuch...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (22 121 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15889938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864659 15889938 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-dw...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

719 000 PLN (14 380 zł/m2)

2
1
50 m2
1958
15893584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914879 15893584 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,61m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (16 727 zł/m2)

3
1
52.61 m2
2006
15890668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882886 15890668 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. TargowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,8m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuch...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (18 092 zł/m2)

3
1
60.8 m2
1979