• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 489

15885311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Lokal Inwestycyjny Wykończony pod Klucz | Zarządzany i Zarabiający 27722734 15885311 Nowy lokal inwestycyjny na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem.PARAMETRY:- Powierzchnia: 21,16 m²- Układ: kawalerka (1 pokój z aneksem kuchennym + łazienka)- Piętro: 2- Stan: gotowy, wykończony pod kl...

Warszawa (Praga-Południe), Grochowska

463 254 PLN (21 893 zł/m2)

1
1
21.16 m2
2026
15889062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zachód słońca z widokiem na centrum Warszawy | 64m 27842436 15889062 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Janusza Meissnera 14Metraż: 63,6 m²Piętro: 68Rok budowy: 1984Stan prawny: pełna własność z KWCena: 898 000 złCzynsz: ok. 1500 złBalkon: ok 5,7 m²Piwnica: ok 2,6 m²Zachęcamy do obejr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

898 000 PLN (14 031 zł/m2)

3
1
64 m2
1984
15881208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✨ Jasne 2 pokoje z loggią | świetny układ 27625326 15881208 INFORMACJE  OGÓLNE Warszawa, Praga-Południe (Gocławek) ul. Makowska 2936,1 m² (mieszkanie) + ok. 3 m² piwnica2 pokoje 210 piętro windaRok budowy: 1962Cena: 578 000 złCzynsz: ok. 730 złStan prawny: odrębna własność z księgą wieczystąParking: możliw...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

578 000 PLN (14 821 zł/m2)

2
1
39 m2
1962
15877224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27563264 15877224 Komfortowy apartament w Rezydencji Stanisława Augusta.Apartament usytuowany jest w kameralnym budynku Rezydencji Stanisława Augusta, położonym w otulinie malowniczego Parku Skaryszewskiego To elegancka inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (25 949 zł/m2)

3
1
79 m2
2022
15894315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27940456 15894315 Praga-Południe to jedna z najbardziej urokliwych dzielnic Warszawy, łącząca w sobie zarówno miejski zgiełk, jak i spokojne zakątki pełne zieleni. Saską Kępę cechuje niepowtarzalna atmosfera, artystyczna dusza i bogata oferta kulturalna. Znajdują się ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (15 813 zł/m2)

3
1
48 m2
1974
15894821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949201 15894821 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Mińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym (o...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 792 zł/m2)

2
1
48 m2
2021
15894827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie 77,5 m2 na Pradze Południe 27949195 15894827 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego, niesamowicie przestronnego 2 pokojowegomieszkania o powierzchni 77,5 m2 w świetnie skomunikowanej części Warszawy.Lokalizacja:Lokal usytuowany jest na ulicy Garibaldiego, w pobliżu Ronda Wiatraczna, mies...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (13 623 zł/m2)

2
1
77 m2
2001
15894812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949003 15894812 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Optyków na komfortowym osiedlu Park SkandynawiaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,18m2 ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (26 982 zł/m2)

2
2
48.18 m2
2021
15894794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949005 15894794 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Abrahama BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1984NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56 m2 składa się z:- pokoju dziennego z wyjściem ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (13 911 zł/m2)

3
1
56 m2
1984
15888791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 4 pokoje z balkonem na Gocławiu 27825433 15888791 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Bora-Komorowskiego 16Metraż: 68,70 m²Piętro: 910Rok budowy: 1982Stan prawny: pełna własność z KWCena: 889 000 złCzynsz: ok. 900 złBalkon: 7,3 m²Piwnica: 2,6 m²Zachęcamy do obejrzeni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

889 000 PLN (13 074 zł/m2)

4
2
68 m2
1982
15889709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zachód słońca z widokiem na centrum Warszawy |63m 27859022 15889709 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Janusza Meissnera 14Metraż: 63,6 m²Piętro: 68Rok budowy: 1984Stan prawny: pełna własność z KWCena: 898 000 złCzynsz: ok. 1500 złBalkon: ok 5,7 m²Piwnica: ok 2,6 m²Zachęcamy do obejr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

898 000 PLN (14 254 zł/m2)

3
1
63 m2
1984
15867577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Saska Kępa | 37 m² z widokiem na zieleń 27347910 15867577 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Saska Kępa, ul. Kubańska 8Metraż: 37,18 m²Piętro: 13Rok budowy:1961Stan prawny: spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystąCena: 649 000 złCzynsz: 808 złDodatkowo: piwnica ok. 5,8 m²OPIS NIERUCHOMOŚCI:Na sprz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (17 541 zł/m2)

1
1
37 m2
1961