• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 249

15848495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26938760 15848495 Mieszkanie czteropokojowe, ulokowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym budynku położonym wśród zieleni w środku osiedla. Składa się z salonu o powierzchni 18m z wyjściem na duży balkon o pow. 3m, sypialni o powierzchni 13m, oba pokoje maj...

Warszawa (Targówek), Smoleńska

898 000 PLN (12 829 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15380540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje na sprzedaż - blisko Metra 17258527 15380540 Hampton Home oferuje sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.9 m. na Bródnie, pełna własność. Mieszkanie:Osobna widna kuchnia 6m wyposażona w sprzęt AGD, pokoje 18m,12m,8m częściowo umeblowaneduży przedpokój z pojemną szafąbalkon, z którego r...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (13 148 zł/m2)

3
-
54 m2
1972
15548929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupokojowe mieszkanie na Bródnie 20925547 15548929 Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Bródnie. Sprzedam  mieszkanie dwupokojowe w bardzo ładnej i zielonej lokalizacji na Bródnie. Usytuowane jest w pobliżu stacji metra, szkół, przedszkoli, parku oraz sklepów. Mieszkanie przeszło remont w ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (15 789 zł/m2)

2
1
38 m2
1969
15527628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe, Targówek 20542205 15527628 Mam na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,5 m², położone na 4. piętrze w bloku na warszawskim Targówku. Mieszkanie idealne dla rodziny lub jako inwestycja.Układ mieszkania:4 oddzielne pokoje - istnieje możliwość zmiany uk...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (14 796 zł/m2)

4
1
54 m2
-
15882691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe cztery pokoje na dwóch poziomach 27673107 15882691 Do kupienia 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie 83m2, piętro 4 i 55 z windą, w budynku z 2009r. Targówek Zacisze. Wyremontowane w styczniu 2026 roku, gotowe do wprowadzenia się, w cenie wyposażenie i zabudowa stała, idealne dla rodziny.Mieszkanie to:=...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (11 554 zł/m2)

4
-
83 m2
2009
15883861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27680444 15883861 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Segment o powierzchni 146 m2 w stanie deweloperskim z garażem wykonany w wysokiej jakości materiałów na nowoczesnym osiedlu na Targówku w Warszawie.To doskonała propozycja dla Rodziny cenią...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (14 334 zł/m2)

4
-
146.5 m2
2024
15877561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Targówek | 2 pokoje | po remoncie | metro 27573029 15877561 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej.Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku po modernizacji.Na powierzchnię 46m2 składa się:- salon...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (15 870 zł/m2)

2
1
46 m2
1974
15887709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3/4 pokoje | po remoncie | park | metro 27791690 15887709 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku przy ul. Turmonckiej.Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Na powierzchnię 66,50m2 składa się :- salon + jadalnia z wyj...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

979 000 PLN (14 833 zł/m2)

4
1
66 m2
1970
15888767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka usługowo-mieszkaniowa | 1909 m2 27823603 15888767 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Białołęka, ul. Artyleryjska 39Powierzchnia działki: 1 909 m²Stan prawny: pełna własność z księgą wieczystąPrzeznaczenie w MPZP: 1UMN - teren usług z towarzyszącą zabudową mieszkaniową jednorodzinnąForma zabudo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 790 000 PLN

-
-
1909 m2
-
15893444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911258 15893444 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wacława TokarzaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,4m2 składa się z:- salon z aneksem i wyjściem...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (14 655 zł/m2)

3
1
46.4 m2
1975
15894548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944538 15894548 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. TużyckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29,70 m2 składa się z:-pokoju dziennego-kuchni-łazienki-...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (17 508 zł/m2)

1
1
29.7 m2
2000
15894496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944109 15894496 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-salonu z wyjściem na balkon,-...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (15 870 zł/m2)

2
1
46 m2
1975