• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 226

15687943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowo-usługowy 128 m2 / rondo Reagana 23976406 15687943 Oferta sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 128 m², położonego na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego, tuż przy rondzie Reagana. Lokal znajduje się na terenie dużego, zamkniętego osiedla, które liczy około 30 budynków - to doskonałe miejs...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (9 375 zł/m2)

11
-
128 m2
-
15867956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27359815 15867956 3 POKOJOWY APARTAMENT W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o powierzchni 65,78 m2 z bardzo dużą loggią o powierzchni ok. 10 m2 , położony na pograniczu warszawskich dzielnic Ursus oraz Włochy Nieruchomość wykończona w bardzo wysok...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 110 000 PLN (17 077 zł/m2)

3
1
65 m2
2022
15844035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26819926 15844035 ŚWIETNE 2 POZIOMOWE MIESZKANIE + BALKON + OGRÓDEK + PIWNICA + MIEJSCE POSTOJOWE NA TERENIE ZAMKNIĘTYM. NIERUCHOMOŚĆ 2 poziomowe mieszkanie (bezczynszowe) o dużej powierzchni 106,06 m2 do którego przynależy spora ponad 11 m2 piwnica, oraz 50 m2 ogró...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (12 255 zł/m2)

6
2
106 m2
1996
15798189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26164546 15798189 Nowoczesne, jasne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m² z klimatyzacją , sporym balkonem i miejscem postojowym w hali garażowej przy widzie. Apartament wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (16 739 zł/m2)

2
1
46 m2
2020
15890123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27871402 15890123 1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Tomcia PaluchaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,51m2 składa się z:- przestronny przedpokój z dużą szafą wnękową, - łazienka przestronna ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

585 000 PLN (17 457 zł/m2)

1
1
33.51 m2
2002
15890676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882918 15890676 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Chełmońskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni ok. 46m2 (po podłodze) składa się z:-salonu,-aneksu k...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

705 000 PLN (15 326 zł/m2)

2
1
46 m2
2008
15890502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878603 15890502 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. ZagłobyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z windą z 2025 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch sypialni,-łazie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (15 085 zł/m2)

3
1
59 m2
2025
15890371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875898 15890371 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Ochockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,4m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch s...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (13 554 zł/m2)

3
1
66.4 m2
2018
15889950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864965 15889950 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Walerego Sławka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salonu połączonego ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (14 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1965
15893601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915085 15893601 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. RyżowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2. Układ:- przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu, - dwie sypialnie, - łazi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (14 688 zł/m2)

3
1
64 m2
2011
15890509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879094 15890509 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Edwarda Habicha BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,84m2 składa się z:-Sypialnia - 12.57m2,-Hol - 3...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (17 040 zł/m2)

2
1
42.84 m2
2020
15890473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877456 15890473 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Henryka Brodatego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 76m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-trzech pokoi,-łazie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (12 105 zł/m2)

4
1
76 m2
2025