• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 218

15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15888984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom blisko Miasteczka Wilanów | GARAŻ | OG. PODŁ. 27837598 15888984 DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI WILANÓW POWSIN B1(English version below)> NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE <- sprzedaży podlega budynek B1 w inwestycji Zielony Ruczaj- cesja umowy deweloperskiej- 5 minut (2,4 km) od Placu V...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (11 489 zł/m2)

5
2
174 m2
2024
15654843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący | Kameralne osiedle | SMART HOME 23378564 15654843 DOM WOLNOSTOJĄCY NA KAMERALNYM I CICHYM OSIEDLUDescription in English available on request.Najważniejsze informacje - Ul. Rosy, Wilanów- 276,35 m2- działka 1202 m2 (około 39 x 31 m)- wybudowany w 2017 roku, wykończony w 2018 r.- 4 pokoje (z opcją prz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 750 000 PLN (13 538 zł/m2)

4
2
277 m2
2017
15624122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Architektoniczne arcydzieło - Loft w Wilanowie 22691177 15624122 STYLOWE LOFTOWE MIESZKANIE W WILANOWIE - ARCHITEKTONICZNE ARCYDZIEŁO Z LICZNYMI PUBLIKACJAMI W ALBUMACH I MAGAZYNACH ARCHITEKTONICZNYCH(English below)Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikatową nieruchomość. Mieszkanie zostało zaprojektowane prz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 795 000 PLN (18 895 zł/m2)

3
2
95 m2
2007
15396662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM W CENIE MIESZKANIA W CICHEJ OKOLICY | WILANÓW 17610657 15396662 DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W WYSOKIM STANDARDZIE WILANÓW POWSIN(English version below)--> SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA (BRAK PROWIZJI)--> OSIEDLE ODDANE DO UŻYTKOWANIA> NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE <- 6 pokoi 4 sypia...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 799 000 PLN (9 672 zł/m2)

6
2
186 m2
2024
15870932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447547 15870932 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku przy ul.Holzera na Wilanowie.To idealna prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (23 864 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15876713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27548702 15876713 Mam przyjemność zaprezentować Nowoczesne Domy w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji na Wilanowie na Kępie Oborskiej z cudownym widokiem na Wisłę.Wyjątkowość tej inwestycji to:-kameralność tylko 4 domy w zabudowanie bliźniaczej.-najwyższa ja...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (10 237 zł/m2)

5
-
253 m2
2026
15883860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27680447 15883860 JEDYNY DOSTĘPNY W ART GARDEN NAJWIĘKSZY DOM Z NAJWIĘKSZĄ DZIAŁKĄ I Z NAJLEPSZĄ EKSPOZYCJĄ.JAKO JEDYNY BĘDZIE MIAŁ BASEN I OPRÓCZ 2 GARAŻY W BRYLE DOMU + DODATKOWE PODJAZD NA 6 AUT.WYPROWADZENIA POD KLIMATYZACJĘ I OGRZEWANIE PODŁOGOWE.Mam przyjemność ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (34 783 zł/m2)

7
-
345 m2
2025
15876660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27544377 15876660 Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie Wilanów, 59,8 m², 2 pokoje + loggia, miejsca parkingowe w cenieMieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskiego Wilanowa. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kam...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (21 186 zł/m2)

2
1
59 m2
2012
15766582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25505948 15766582 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Warszawie, Wilanów, przy ulicy Hlonda. To nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51 m²,  z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wybudowany w 2017 roku, trzypiętrowy budynek  oferuje k...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (24 000 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15886624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z witryną oraz dwoma niezależnymi wejściami 27763026 15886624 Na sprzedaż lokal 189,4 m2 z witrynami w parterowym budynku z 2001r., Wilanów Wysoki.Witryny od strony ulicy, dwa niezależne wejścia, super na działalność medyczną, salon beauty, biuro rachunkowe, kancelarię, pracownię projektową, gabinety terapeutyc...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 443 260 PLN (12 927 zł/m2)

7
-
189 m2
-