• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 514

15894805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948993 15894805 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24,53 m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem kuchenny...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

420 000 PLN (17 122 zł/m2)

1
1
24.53 m2
2017
15894800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949007 15894800 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni,-łaz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 380 000 PLN (28 163 zł/m2)

2
1
49 m2
2013
15894797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949006 15894797 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kolejowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,58m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym — 22,18 m²...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 000 PLN (31 382 zł/m2)

2
1
44.58 m2
2024
15894803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949008 15894803 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Chłodnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 26,4m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (22 348 zł/m2)

2
1
26.4 m2
1970
15894615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27946557 15894615 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,7 m² położone przy ul. Stanisława Staszica na warszawskiej Woli.To propozycja z ogromnym potencjałem dla inwestora, singla lub osoby szukającej mieszkania na start w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy.! ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

475 900 PLN (17 181 zł/m2)

1
1
27.7 m2
1950
15855754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27075941 15855754 Na sprzedaż kawalerka z widokiem na Park Moczydło!Odkryj urok mieszkania położonego w sercu Warszawy na Woli przy ulicy Czorsztyńskiej 12.Ta 29-metrowa kawalerka to prawdziwa perełka dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem aranżacyjnym i możl...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (18 966 zł/m2)

1
1
29 m2
1952
15894766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948617 15894766 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy Al. SolidarnościBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 30-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (17 105 zł/m2)

2
1
38 m2
1930
15894736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948364 15894736 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Niskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1962NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-trzech pokoi,-łazienki,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (17 857 zł/m2)

3
1
49 m2
1962
15765923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25491380 15765923 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Wyjątkowy apartament o realnej powierzchni 67,0 m2, narożny z ekspozycją południe zachód, tuż przy dzielnicy biznesowej, z dużym potencjałem.Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dw...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (20 952 zł/m2)

2
1
62 m2
1956
15894648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948031 15894648 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Burakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:- dwóch oddzielnych sypialni,- salonu ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (33 333 zł/m2)

3
1
60 m2
2015
15894658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948035 15894658 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Smoczej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1959NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,2m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-otwarte kuchni,-łazie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (22 699 zł/m2)

2
1
35.2 m2
1959
15893602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915092 15893602 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Batalionu AK ZośkaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2. Układ:- duży pokój (16,5 m2) z częściową zabudową- mniejszy pokój (10,9 m2) z wyjś...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (15 200 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1965