• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 769

15890153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873401 15890153 Komfortowe, dwa pokoje z dużym balkonem, dwustronne, widne i ciche.Nowoczesne, przyjazne, strzeżone osiedle z placami zabaw i niekrępującą odległością sąsiednich budynków.Na powierzchnię 42 mkw. składają się:przestronny salon z dużym oknem oraz wyjśc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

855 000 PLN (19 000 zł/m2)

2
1
45 m2
2019
15886517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27761184 15886517 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – URSYNÓW (ZIELONY)Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Ursynów. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny, ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (10 610 zł/m2)

4
1
82 m2
1983
15883851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27680311 15883851 Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na cichym, zielonym i monitorowanym osiedlu, co zapewnia komfort, spokój i bezpieczeństwo na co dzień. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny z dziećmi, jak i dla osób pracujących zdalnie, ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (14 878 zł/m2)

4
1
82 m2
1993
15885091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27717112 15885091 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,42 mkw., z balkonem (7,25 mkw.), położona na 3. piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji „Na Okrzei”, zrealizowanej przez Matexi Polska. Mieszkanie jest po odbiorze i pozostaje w stanie dewe...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (23 939 zł/m2)

1
1
33 m2
2024
15881534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27637448 15881534 Szukasz miejsca, w którym jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór koloru zasłon? Oto mieszkanie, które przeszło gruntowny lifting i tylko czeka, aż wstawisz do niego swoje ulubione rośliny. Praktyczny układ pomieszczeń:Pokój dzienny z balkonem: przes...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

744 000 PLN (15 500 zł/m2)

3
1
48 m2
1966
15888047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy apartament na Ursusie 27801349 15888047 Apartament 85m2 z tarasem 18 m² i 2 x msc. postojowe - Warszawa, UrsusNa sprzedaż wyjątkowy, narożny apartament o powierzchni prawie 85 m², położony na trzecim - ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku. To propozycja dla osób poszukujących ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 349 000 PLN (15 871 zł/m2)

4
1
85 m2
2019
15852251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27026894 15852251 Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m², położone na 3 piętrze w budynku na zielonym osiedlu Stegny na Mokotowie.Lokal posiada bardzo praktyczny, rodzinny układ pomieszczeń oraz dwustronną ekspozycję wschódzachód, dzię...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

966 000 PLN (14 418 zł/m2)

4
1
67 m2
1977
15487791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19677931 15487791 Na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni 46,13 m². Jedną z wyjątkowych cech, jest panoramiczny widok, który można podziwiać z okien, dodając nieruchomości wyjątkowego uroku. Naturalne światło obficie wpadające do środka sprawia, że cały dzień miesz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

733 450 PLN (15 945 zł/m2)

2
1
46 m2
1979
15890134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzypak inwestycyjny mieszkalny, 3-kawalerki 27871989 15890134 Pakiet inwestycyjny na Mokotowie - 3 niezależne kawalerki w jednym lokalu 70 m²8% VAT Możliwość zakupu na kredyt hipoteczny Bez PCC 2% Bez prowizjiWyjątkowa oferta inwestycyjna w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Warszawy. Funkcjonaln...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (26 364 zł/m2)

3
3
55 m2
2015
14899302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 4262790 14899302 Zainwestuj w mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym na 12 piętrze na warszawskiej Woli Lokal 3 pokojowy w budynku 12 piętrowym zadbanym na Woli .Składa się z pokoju dziennego, sypialni, pokoju, kuchni z oknem oraz łazienki i WC. Usytuowanie l...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (12 644 zł/m2)

3
1
87 m2
1969
15881717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27645558 15881717 Saska Kępa to adres, którego nie trzeba przedstawiać. Prezentujemy Państwu jasne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Saskiej, zaledwie kilkuminutowy spacer od tętniącej życiem ulicy Francuskiej. To wyjątkowa enklawa, w której starodrzew i k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 000 PLN (14 294 zł/m2)

3
1
51 m2
1967
15853971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27065362 15853971 Przepiękne mieszkanie o powierzchni 58.1 m², położone na 6. piętrze w budynku z windą przy ul. Czerniakowskiej w Warszawie.Mieszkanie jest po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2022 roku, dzięki czemu nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finans...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (15 500 zł/m2)

3
1
58 m2
1975