• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wieliczka

Znalezionych ofert: 112

15611416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22431444 15611416 Oferta sprzedaży lokali usługowych deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

681 850 PLN (13 113 zł/m2)

11
-
52 m2
2026
15616668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22516544 15616668 Oferta sprzedaży lokali usługowych deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

500 375 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
40 m2
2026
15885283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27721882 15885283 DOM PREMIUM ! 155m2, KrakówWieliczka, Wysoki standard Pięknie zaprojektowany i wykończony, bardzo funkcjonalny dom na granicy Krakowa i Wieliczki. Układ z podziałem na strefę dzienną na parterze, sypialnie na piętrze i strefę pracy na ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 600 000 PLN (10 323 zł/m2)

5
-
155 m2
2024
15889824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27862183 15889824 OFERTA PREMIUM ! 155m2, KrakówWieliczka, Wysoki standard Pięknie zaprojektowany i wykończony, bardzo funkcjonalny dom na granicy Krakowa i Wieliczki. Układ z podziałem na strefę dzienną na parterze, sypialnie na piętrze i strefę pracy ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 600 000 PLN (13 333 zł/m2)

5
-
120 m2
2024
15800347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26211996 15800347 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,09 m, z własnym ogródkiem 22m2 , na parterze nowoczesnego budynku z windą , tuż przy granicy Krakowa i Wieliczki. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim . Do lokalu przynależny garaż i komórka zakup...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

464 000 PLN (14 061 zł/m2)

2
-
33 m2
2025
15800346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26211995 15800346 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,09 m, z własnym ogródkiem 22m2 , na parterze nowoczesnego budynku z windą , tuż przy granicy Krakowa i Wieliczki. Mieszkanie jest wykończone bez łazienki która jest w stanie developerskim istnieje m...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

515 000 PLN (15 606 zł/m2)

2
1
33 m2
2025
15888717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27820829 15888717 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie szeregowej przy ul. Sadowej 24 w Wieliczce – 3 niezależne kawalerki przygotowane przez dewelopera, na jednym akcie notarialnym, w pełni umeblowane i generując...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 199 000 PLN (13 472 zł/m2)

3
-
89 m2
2021
15878382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27594912 15878382 Zapraszamy do unikalnej posiadłości położonej na dużej 32-AROWEJ działce w miejscowości Jankówka gmina Wieliczka. Gotowy do wprowadzenia , piękny i zadbany dom, w dogodnej lokalizacji na sprzedaż. Zaprojektowany niezwykle funkcjonalnie, z dbało...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 690 000 PLN (4 072 zł/m2)

5
-
415 m2
-
15835498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27049421 15835498 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSyndyk masy upadłości Teresy Fetner, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sygn. akt: KR1SGUp1262024ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności nieruchomości...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

73 250 PLN (23 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15879162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27609519 15879162 W ofercie wolnostojący 9 pokojowy dom z garażem położony na 5 arowej działce w prestiżowej dzielnicy Wieliczki - Lekarka. Dom doskonale sprawdzi się dla wielopokoleniowej rodziny, lub na wynajem (na mieszkania lub pokoje). Dotychczas pracował zar...

Wieliczka (Lekarka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 190 000 PLN (3 802 zł/m2)

9
3
313 m2
1983
15830983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26684061 15830983 Standard mieszkania: do remontu; Rozkład: czterostronny, adaptacja poddasza, korzystny układ, ustawne; Mediainstalacje: gaz, kanalizacja, prąd, woda; Liczba kondygnacji: 3; Dach: blacha; Dodatkowo: działka, garaż, balkon, taras; Pow. działki: 800; ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 130 000 PLN (4 788 zł/m2)

6
1
236 m2
1990
15839556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26755394 15839556 Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,41 m2, położone w nowoczesnym bloku przy ulicy Różanej w Wieliczce. Oferta wyłącznie w biurze DANAX Jesteśmy w posiadaniu kluczy więc dostępność w prezentacji. Atuty gotowe do zamieszkan...

Wieliczka (Krzyszkowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

569 000 PLN (12 644 zł/m2)

2
-
45 m2
2017