• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wierzbica

Znalezionych ofert: 18

15895225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27961061 15895225 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4 190 m² położona w miejscowości Wierzbica (gm. Serock) . Nieruchomość znajduje się zaledwie 12 km od Zegrza oraz 19 km od Legionowa, co zapewnia świetne połączenie zarówno z terenami rekreac...

Wierzbica (Mazowieckie, gm. Serock)

540 000 PLN

-
-
4190 m2
-
15879146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27609065 15879146 Twoje miejsce nad Narwią: Działka w IV linii brzegowej Wierzbica k. Serocka.Idealny balans między dziką naturą a miejskim komfortem. Jednocześnie grunt, który sam zapracuje na Twój kapitał. Ta nieruchomość w Wierzbicy to rzadka okazja, łącząca presti...

Wierzbica (Mazowieckie, gm. Serock)

389 000 PLN (289 zł/m2)

-
-
1347 m2
-
15879145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27609062 15879145 Twoje miejsce nad Narwią: Działka w III linii brzegowej Wierzbica k. Serocka.Idealny balans między dziką naturą a miejskim komfortem. Jednocześnie grunt, który sam zapracuje na Twój kapitał. Ta nieruchomość w Wierzbicy to rzadka okazja, łącząca pres...

Wierzbica (Mazowieckie, gm. Serock)

389 000 PLN (318 zł/m2)

-
-
1223 m2
-
15872282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27489621 15872282 Grunt pod kameralną inwestycję, która sprzeda się na etapie fundamentów. Oferujemy unikalne dwie działki budowlane w Wierzbicy, łączące panoramiczny widok na Narew z pełną gotowością infrastrukturalną. To propozycja dla inwestora, który chce dostarcz...

Wierzbica (Mazowieckie, gm. Serock)

769 000 PLN (296 zł/m2)

-
-
2600 m2
-
15568507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21525988 15568507 Na sprzedaż działka budowlano-rekreacyjna położona w Wierzbicy k. Serocka w II linii zabudowy od Narwi. Idealna propozycja dla osób chcących zamieszkać blisko rzeki pośród niskiej zabudowy jednorodzinnej oraz terenów rekreacyjnych.  Na działce są prą...

Wierzbica (Mazowieckie, gm. Serock)

529 000 PLN (408 zł/m2)

-
-
1295 m2
-
15786272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25900727 15786272 Na sprzedaż 6 nowoczesnych lokali w 3 wolnostojących domach 2-lokalowych z widokiem na rzekę Narew. w miejscowości Wierzbica w gminie Serock.Już sama lokalizacja stanowi nie lada gratkę! bowiem rzeki: Bug i Narew, lasy, pola, łąki - są w zasięgu ręk...

Wierzbica (Mazowieckie, gm. Serock)

975 000 PLN (7 863 zł/m2)

5
1
124 m2
2026
15785810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25893259 15785810 Na sprzedaż 6 nowoczesnych lokali w 3 wolnostojących domach 2-lokalowych z widokiem na rzekę Narew. w miejscowości Wierzbica w gminie Serock.Już sama lokalizacja stanowi nie lada gratkę! bowiem rzeki: Bug i Narew oraz lasy, pola, łąki - są w zasięgu...

Wierzbica (Mazowieckie, gm. Serock)

975 000 PLN (7 863 zł/m2)

5
1
124 m2
2026
15790592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25970857 15790592 Na sprzedaż 6 nowoczesnych lokali w 3 wolnostojących domach 2-lokalowych z widokiem na rzekę Narew. w miejscowości Wierzbica w gminie Serock.Już sama lokalizacja stanowi nie lada gratkę! bowiem rzeki: Bug i Narew, lasy, pola, łąki - są w zasięgu ręk...

Wierzbica (Mazowieckie, gm. Serock)

975 000 PLN (7 863 zł/m2)

5
1
124 m2
2026
15779731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25785413 15779731 Na sprzedaż 6 nowoczesnych lokali w 3 wolnostojących domach 2-lokalowych z widokiem na rzekę Narew. w miejscowości Wierzbica w gminie Serock. Już sama lokalizacja stanowi nie lada gratkę! bowiem rzeki: Bug i Narew, lasy, pola, łąki - są w zasięgu rę...

Wierzbica (Mazowieckie, gm. Serock)

975 000 PLN (7 863 zł/m2)

5
1
124 m2
2026
15772119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25601517 15772119 Na sprzedaż  6 nowoczesnych lokali w 3 wolnostojących domach 2-lokalowych z widokiem na rzekę Narew. w miejscowości Wierzbica w gminie Serock.Już sama lokalizacja stanowi nie lada gratkę! bowiem rzeki: Bug i Narew, lasy, pola, łąki - są w zasięgu ręk...

Wierzbica (Mazowieckie, gm. Serock)

975 000 PLN (7 863 zł/m2)

5
1
124 m2
2026
15772701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25617028 15772701 Na sprzedaż 6 nowoczesnych lokali w 3 wolnostojących domach 2-lokalowych z widokiem na rzekę Narew. w miejscowości Wierzbica w gminie Serock.Już sama lokalizacja stanowi nie lada gratkę! bowiem rzeki: Bug i Narew, lasy, pola, łąki - są w zasięgu ręk...

Wierzbica (Mazowieckie, gm. Serock)

975 000 PLN (7 863 zł/m2)

5
1
124 m2
2026
15770565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25555317 15770565 Dom bez barier architektonicznych z widokiem na Narew z pomieszczeniami do wynajmu  Wierzbica niedaleko centrum Serocka !Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom nad rzeką Narew, położony w miejscowości Wierzbica (gm. Serock) w miejscu, które łączy...

Wierzbica (Mazowieckie, gm. Serock)

994 000 PLN (6 627 zł/m2)

5
2
150 m2
2006